Navi Vutiselts kaotas Otepääl napilt sealsele meeskonnale

Mitmel korral arusaamatu kohtunikutöö ohvriks langenud ja raske vigastuse tõttu ühe põhimeestest kaotanud Navi Vutiselts kaotas täna võõrsil 2:3 FC Otepääle. Mängus esimese poolaja lõpus sai tõsiselt vigastada Navi Vutiseltsi kaitsja Arli Maala. Navi Vutiseltsi juhi Jaanus Trolla sõnul on tal kaelalüli luumurd ja võib-olla tuleb minna operatsioonile. „Kohtuniku s..t tegutsemine lasi mehi lõhkuda. Pöörasin

Robi Niit oli maastikurattamaratoni EMil U23 klassis 8.

Antsla valla noormees Robi Niit võistles täna Lätis Siguldas maastikurattamaratoni EMil, kus sai üldarvestuses 63. ja U23-vanuseklassis kaheksanda koha. Raskel 103 km pikkusel rajal peetud võidusõidu võitis Peeter Pruus, kes jõudis finišisse ajaga 3:28.38 ning edestas kahe sekundiga Tiago Jorge Oliveira Ferreirat Portugalist ning 43 sekundiga Kristian Hynekit Tšehhist. Niit kaotas võitjale 54 minutiga. Stardis

Antsla meeskond alustas rahvaliigas võiduga

Antsla jalgpallimeeskond alustas Eesti rahvaliiga B-tasandi alagrupiturniiri eile koduplatsil 2:1 võiduga Rõngu City üle. Väravad lõid Kenert Raudsepp ja Markus Salumets. Antsla jalgpallimeeskond mängus Rõngu Cityga. Foto: erakogu

Mari-Liis Mõttus võitis Eesti kriteeriumihõbeda

Mari-Liis Mõttus võitis eile Viljandis Eesti meistrivõistlustel kriteeriumis naiste konkurentsis hõbemedali. „Aasta esimene maanteerattavõistlus, seega ei osanud midagi oodata. Teadsime vaid, et rada on raske ja ühe pika tõusuga. Kuna Mari-Liis on naiste seas üksi, aga teistel klubikaaslaste näol alati võimalus koostööd teha, aitas raske tõus terasid sõkaldest eristada. Siiski said konkurendid oma liidrit ringi