Lauri Sild võitis Balti meistrivõistlustel hõbemedali

Lauri Sild võitis täna Põlvamaal Veskimõisas orienteerumise Balti meistrivõistlustel tavarajal hõbemedali. Meeste 14,5 km pikkuse võistluse kiireim oli Kenny Kivikas, Sild kaotas talle viie ja poole minutiga. Kolmikvõidu kindlustas eestlastele Sander Vaher. Naiste põhiklassi 8,9 km pikkusel rajal võidutses leedulanna Sandra Paužaite, Eesti koondise liider Evely Kaasiku sai viienda koha. Võrulannadest oli Laura Joonas 11.

Võru JK pressis Santose duublilt kolm punkti välja

Võru JK võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna Tartus sealse Santose duubelmeeskonna 3:2 ja hoiab ida-põhjatsoonis kuuendat kohta. Võru JK domineeris küll kõik 90 minutit, kuid pidi võidupunktide nimel kohtumise lõpuni tublisti vaeva nägema. Santos läks mängu 10. minutil kontrarünnakust juhtima, aga seejärel oli pall enamasti võrulaste käes. „Olime kindlalt paremad, nii füüsiliselt kui ka

Rõuge rattamaratoni võit läks Caspar Austale

Rõuge rattamaratoni võimsaim mees oli täna Caspar Austa, kes läbis 43 km pikkuse tehnilise raja ajaga 1:48:46. „See oli minu rada, puhas kross! Väga minekut polnud, pigem võitsin osavuse pealt tehnilise poolega,” ütles võitja, kel konkurentidelt eest sõita õnnestus raja viimasel kolmandikul. „Umbes kümme kilomeetrit enne lõppu oli üks hästi juurikane ja tehniline koht, kus

Taas vähemuses mänginud Roosu murdus 70. minutil

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas sai järjekordse kaotuse SK Roosu, jäädes täna võõrsil 0:2 alla Viljandi JK Tulevik III meeskonnale. Roosu mängis teist mängu järjest kümnekesi, kuid suutis siiski suurema osa mängust taga nulli hoida. Alles 70. minutil õnnestus viljandlastel skoor avada ning lisaminutitel lõid nad teisegi värava. Nädala pärast võõrustab Roosu Osulas FC Helios

FC Helios Võru U17 poisid said valusa kaotuse

FC Helios Võru U17 meeskond kaotas täna Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel kodus tasavägises mängus 1:2 (0:1) JK Tallinna Kalev Jüri meeskonnale. Värava lõi Ranno Liivago. U14 poisid võitsid eile FC Ülenurmet 7:1 ja U15 poisid kaotasid Maardu Linnameeskonnale 0:7. U13 meeskond sai nädala alguses 0:6 lüüa Tartu Tammekalt. U17 mängus käib võitlus pealinlaste karistusalas, paremal Heliose

Ivar Ivanov on poolmaratonis Eesti viies mees

Võrulane Ivar Ivanov saavutas tänasel Narva Energiajooksul, mis oli ühtlasi ka poolmaratoni Eesti meistrivõistlusteks, viienda koha. Jooksu võitis ajaga 1:07.00 Tiidrek Nurme. Ivanovi lõpuaeg oli 1:10.14. Võrulastest mahtus poolesaja parema hulka veel Jürgen Külm, kes sai ajaga 1:18.57 38. koha.