FC Helios Võru sai mängus liidriga suure kaotuse

FC Helios Võru kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel IV liiga lõunapiirkonna liidrile Tartu JK Tammeka U19 meeskonnale võõrsil 2:8. Mäng kujunes väga lahtiseks ning tulemuse otsustas Tammeka mängijate parem väravavõimaluste realiseerimine. Heliosel olid puudu paar põhimeest ning mängupildis andis see tunda. Heliose treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli juba enne mängu selge, et Tammeka hakkab sündmusi dikteerima,

Võrumaa orienteerujad aitasid Eesti üldvõidule

Orienteerumise Balti meistrivõistlused Põlvamaal Veskimõisas lõppesid täna teatejooksudega ning Eesti esindustes teenis medaleid ka mitu Võrumaa orienteerujat. Kulla said võrulastest kaela Lauri Sild ja Laura Joonas. Meeste teatevõistluses koosnes Eesti esindustiim eilse tavaraja medalikolmikust Sander Vaher, Lauri Sild ja Kenny Kivikas, kel lasus seega favoriidikoorem. Avavahetuse võitis Läti II, Vaher andis teatevahetuse üle viiendana, pooleteise

Hanna-Mai Vaikla kogus Rootsis seitsmevõistluses 5092 punkti

Hanna-Mai Vaikla sai Rootsis Huddinges Rootsi-Soome-Eesti mitmevõistluse maavõistlusel naiste seitsmevõistluses 5092 punktiga kuuenda koha. Vaikla seeria: 100 m tõkkejooks 15,50, kõrgushüpe 1.62, kuulitõuge11.33, 200 meetri jooks 26,91, kaugushüpe 5.87, odavise 43.65, 800 meetri jooks 2.31,60. Odaviskes püstitas ta uue isikliku rekordi. Oma kolm nädalat tagasi püstitatud isiklikule rekordile jäi Vaikla alla 202 silmaga. Võistluse võitis

Navi Vutiselts jäi väravarohkes mängus kaotajaks

Navi Vutiselts sai täna Väimelas peetud Eesti III liiga lõunapiirkonna vutilahingus Tartu Ülikool Faunalt 3:5 (1:2) lüüa. Navil polnud kaitseliinis ühtegi põhimeest, poolkaitse alati taha appi ei jõudnud, ning selle eest, et kaotusnumbrid suuremad polnud, tuleb tänada väravavaht Margus Mõttust, kes kolm-neli üks-ühele olukorda ära võttis. Ometi läks Navi mängu 65. minutiks 3:2 juhtima. Esimesel

Vastseliina Tannem kaotas maaülikooli vutimeestele

Vastseliina FC Tannem kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna Ülenurmel EMÜ SK-le 1:3. EMÜ alustas survega, Tannem väljakuperemeestega sammu pidada ei jõudnud ning jäi 21. minutiks juba 0:3 kaotusseisu. Teisel poolajal sai Tannem mängu paremini käima ning 68. minutil lõi Erki Alliksoo ka värava. Võimalusi oli Vastseliina vutimeestel veelgi, kuid rohkem palli vastaste väravasse ei

Jan Jakobson piirdus Saksamaal taas kvalifikatsiooniga

Jan Jakobson (Kawasaki) ei suutnud teist etappi järjest Saksamaa ADAC motokrossisarjas finaalsõitudesse pääseda. Aichwaldis toimunud võistlusel oli ta eile MX Youngster Cup (ehk MX2) klassis oma kvalifikatsioonigrupis 25. ning sai seejärel veel kuus finalisti selgitanud n-ö viimase võimaluse sõidus 20. koha.

Robert Täht oli kontrollturniiril suurepärases hoos

Hispaanias toimunud kontrollturniiril, kus Eesti võrkpallimeeskond alistas Kreeka ja Hispaania ning kaotas Türgile, oli Robert Täht kõigis kolmes mängus Eesti koondise resulatiivseim mees. Neljapäeval tõi ta 3:1 võidumängus Kreekaga 22 punkti, reedel, kui 1:3 kaotati Türgile, 17 punkti. Eile võitis Eesti Hispaaniat 3:1 ja Tähe arvele kogunes 20 (+17) punkti, sealhulgas kaheksa serviässa. Järgmisel nädalal

Sõmerpalu motoklubi valitses Leigo endurosprinti

Endurosprindi Eesti karikavõistluste etapiks olnud võistlusel Leigo Järved noppisid eile põhiklassides esikohad Sõmerpalu motoklubi mehed: E1-klassis võidustes Veiko Rääts, E2-klassis Martin Leok ja E3-klassis Elary Talu. Lisaks sai Priit Palatu (E3) teise ning Reio Timmi (E1) ja Timp Hermlin (harrastajad) kolmanda koha.