Eleri Hirv võitis seiklusspordi Eesti meistrivõistlustel pronksmedali

Eleri Hirv võitis nädalavahetusel Põlvamaal peetud seiklusspordi Eesti meistrivõistlustel pronksmedali. Tema kaaslased võistkonnas Team Nordwood olid Martti Mikk ja Sander Mirme. Võistluse võitis ACE Adventure Team (Mariann Sulg, Silver Eensaar, Rain Eensaar). Võistlejad pidid läbima 150-200 km jalgsi, rattaga sõites ja aerutades. Lisaks oli vaja sooritada erinevaid lisaülesandeid. Võistles 33 võistkonda.

Siim Plangi osaleb tänavusel Rally Estonial

15.–17. juulini toimuva Rally Estonia stardinimekirjast leiab ka võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu, kellele see on tänavu esimene võistlus. Eelmisel aastal kodusel EM-etapil erinevate tehniliste probleemide tõttu neljanda kohaga leppima pidanud Plangi on ka seekord stardis endale ustava Mitsubishi Lancer Evo 10-ga, vahendasid ETV spordiuudised. Järgmist rallit Plangi kalendris praegu ei ole. „Mõtted liiguvad

Rene Tarend võistles edukalt Lätis

Rene Tarend võitis Lätis motokrossi Korvikunnide sarja Balti karikaetappidel quadracerite 35+ klassis esikoha nii laupäeval Ilukstes kui ka pühapäeval Stelpes. Balti karikasarja viimane etapp toimub 2. juulil Hiiumaal Nurste krossirajal. Rene Tarend (keskel) tõusis Lätis kahel korral pjedestaali kõrgeimale astmele. foto: erakogu