Vastseliina FC Tannem loosi üle kurta ei saa

Täna loositi Eesti Jalgpalli Liidus Eesti karikavõistluste 1/32-finaali paarid ning ainus veel konkurentsi jäänud Võrumaa meeskond Vastseliina FC Tannem sai vastaseks samuti III liigas mängiva JK Kernu Kadaka. Mäng peetakse juulis Kernus, kuupäev on veel lahtine.

Võrumaa vutimeistrivõistlustel osaleb kuus meeskonda

Võrumaa tänavustel jalgpallimeistrivõistlustel osaleb kuus meeskonda, meister selgub 30. juulil. Kuuendat järjestikust meistritiitlit jahtima minev Rantipol mängib ühes alagrupis Kuperjanovi pataljoni meeskonna ja Rauameistriga. Teises alagrupis on mulluse hõbeda ja pronksi ehk siis Rõuge ja Vastseliina FC Tannemi vastaseks FC Helios Võru noor meeskond. Kummastki alagrupist pääseb poolfinaali kaks paremat. Mängude ajakava pole veel paigas.

Jätka lugemist →

Kütioru rattakrossil võidutsesid tartlased

Eile Kütiorus peetud Haanja rattaklubi krossisarja etapil saavutasid kaksikvõidu tartlased Toomas Lepik (Astro Baltics) ja Kristjan Randma (VO2 Specialized CC), kolmandaks tuli Antsla vallast pärit Taavi Kannimäe. Esikolmikule järgnesid M18 klassi võitja Armin Pilv ja kiireim seenior Alar Reiska (kõik kolm Haanja Rattaklubi). Lühikesel rajal võidutses naistest Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi). Toomas Lepik. Foto: Võrumaa

Jätka lugemist →