Vastseliina Tannem tegi FC Tartuga punktid pooleks

Vastseliina FC Tannem viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonna mängus Väimelas FC Tartuga 1:1. Kuigi vastased jäid juba 10. minutil punase kaardi tõttu kümnekesi, ei suutnud Tannem arvulist ülekaalu maksma panna. Kümmekond minutit enne esimese poolaja lõppu viis Raul Juur väljakuperemehed küll juhtima, kuid teise poolaja alguses tartlased viigistasid ning rohkem väravaid ei löödud.

Heleene Hollas ja Liisa Soomets pääsesid U20 EMil 24 hulka

Heleene Hollas ja Liisa Soomets pääsesid Türgis Antalyas toimuval U20 vanuseklassi rannavõrkpalli EMil alagrupist edasi 24 parema hulka. Kolmest alagrupimängust võideti üks – šveitslannadest Esmée Böbnerist ja Jill Frangist saadi eile kummaski geimis jagu 21:18. Kohtumine võideti isegi kindlamalt, kui numbrid näitavad. Avageimis juhtisid Soomets ja Hollas 13:8 ja18:13. Teises spurditi ette 7:3 ja 10:5.

Parksepa kool kordas TV 10 Olümpiastarti sarjas eelmise aasta võitu

Noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 45. hooaja võitjaks väikeste koolide arvestuses krooniti Parksepa keskkooli võistkond. Üleeile ja eile Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud mitmevõistluse finaali kahe pika võistluspäeva järel edestasid oma mullust esikohta kaitsnud Parksepa kooli lapsed teiseks tulnud Käina kooli ja Emmaste põhikooli ühendvõistkonda mäekõrguselt – 4398 punktiga. Kolmanda koha sai Osula ja Sõmerpalu põhikooli

Staadionijooksusarjas oli kavas miilijooks

Võrumaa staadionijooksusarja eilsel neljandal etapil oli kavas miilijooks, mille võitis lähimaid konkurente poole minutiga edestanud Ivar Ivanov ajaga 4.36,48. Naiste kiireim oli 5.30,29-ha Johanna Ardel Valgamaalt. Sprinterid jooksid 100 meetrit ning parimad olid Erki Ernits 11,32 ja Diana Laar 13,58-ga. Tulemused Pildid