Aigar Leok võidutses Top 200 sarja Jõgeva etapil

Aigar Leok (Yamaha, Sõmerpalu MK) võitis täna Jõgeval Linnamäe krossirajal Top 200 motokrossisarja etapi. Suure vihma tõttu õnnestus läbi viia vaid üks sõiduvoor. MX Open A-klassis sai parima stardi küll Leoki klubikaaslane Karel Kutsar (KTM), kuid avakurvist väljudes oli liider juba Leok ning Kutsarist pääses mööda ka Jan Jakobson (). Avaringi lõpuks oli Leokil teiste

Navi Vutiselts kaotas teise mängu järjest numbritega 3:5

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teise 3:5 kaotuse järjest – kui nädal tagasi jäädi selle tulemusega kodus alla TÜ Faunale, siis täna võõrsil FC Tarvastule. 3:3 lõppenud esimesel poolajal lõid Navi Vutiseltsi väravad Eero Morgenson, Robert Kruuda penaltist ja Eleri Jürisaar. Teisel poolajal läks Tarvastu juhtima, Navi püüdis meeleheitlikult viigistada, kuid üritused luhtusid ning hoopis

Ivar Ivanov tuli karikavõistlustel 5000 m jooksus teiseks

Ivar Ivanov saavutas täna Tallinnas Kadrioru staadionil peetud Eesti kergejõustikukarikavõistlustel 5000 meetri jooksus teise koha. Ivanovi aeg oli 15.17,68, võitjaks tulnud Karl Mäel 15.13,52. Võru Lõunalõvi sportlastest lõi kaasa veel Martin Paakspuu, kuid ei suutnud teivashüppes ületada oma algkõrgust 4.20.

FC Helios Võru pani mängus FC Elva II-ga oma paremuse maksma

FC Helios Võru võttis Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas hooaja neljanda võidu, alistades FC Elva II täna Väimelas 3:0 (2:0). Heliosel õnnestus kohe mängu alguses juhtima minna – 4. minutil langes vastaste nõrk tagasisööt Tauno Kikase saagiks ja kogenud edurivimees avanenud võimalust kasutamata ei jätnud. Mänguohjad olid Heliose käes ning üsna poolaja lõpus löödi teinegi värav.

SK Roosu läheb suvepausile punase laternana

SK Roosu särab Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas endiselt punase laternana, sest tänases kodumängus tuli vastu võtta 1:2 kaotus FC Helios Tartult. Teise poolaja algul kaotusseisu jäänud Roosu viigistas 72. minutil Martin Haugi löögist ja oli viigipunktis kinni 90. minutini, kuid siis õnnestus külalistel võiduvärav lüüa. Seni peetud kaheksast mängust on Sõmerpalu valla klubi teeninud

Võru JK lõpetas kevadringi võiduga ja on kuuendal kohal

Võru JK jalgpallimeeskond võitis täna koduväljakul Tabasalu JK Charma 3:1 (1:1) ja lõpetas Eesti meistrivõistluste II liiga ida-põhjapiirkonnas kevadringi kuuendal tabelireal. Võit oli seda magusam, et mullu jäädi Charmale mõlemas mängus alla ja praegu on Tabasalu meeskond võrulastest tabelis veel napilt ees. Väljakuperemehed läksid mängu juhtima 29. minutil, kui Reijo Künnapuu trahvikasti nurgast oma hooaja

Heleene Hollas ja Liisa Soomets jäid U20 EMil jagama 17.-24. kohta

U20 vanuseklassi rannavõrkpalli EMil Türgis Antalyas kaotasid Heleene Hollas ja Liisa Soomets täna play-offi avaringis ja pudenesid konkurentsist. Vastased, kellele kaotati, olid kõvad: turniiril esimese paigutusega kodupubliku suured lemmikud Merve Nezir ja Yaren Sencel. Türklannad jäid 38 minutiga peale 21:14 ja 21:18. Hollase ja Soometsa kontole jäi EMilt seega üks võit neljast mängust ning jagati