Tanel Leok sai Briti GP-etapil koha teise kümne lõpus

MXGP-klassi motokrossi MM-etapil Suurbritannias Matterley Basin sai Tanel Leok (Husqvarna) täna kahe sõidu kokkuvõttes 19. koha. 11 etapi järel on ta MM-sarjas 18. kohal. Esimeses sõidus tuli Leok avaringilt kolmanda kümne keskel, kuid tõusis paar ringi enne lõpu 20. kohale, mis talle ka kirja läks. Finišisse jõudis Võrumaa motomees 1.43,686 pärast sõidu võitnud sloveeni Tim

Armin Pilv kihutas Kütiorus esikolmikusse

Armin Pilv saavutas täna Kütiorus peetud downhilli-võistlusel juunioride klassis teise koha, võidust jäi tal puudu vaid kaks sajandiksekundit. Üldkokkuvõttes kolmanda koha saanud Pilv jäi võistlusega rahule, tõdedes, et on saanud tänavu vähe harjutada. Seenioride klassis tuli Viljar Teppo Andrus Pani järel teiseks. Hobiklassis sai parim vōrukas Andris-Toomas Martinson samuti teise koha. Armin Pilv Kütioru rajal. Foto:

Eliise Hollas võitis koos Kertti Külmaga Agrinol Cupi

Eliise Hollas võitis koos Kertti Külmaga täna Pärnus Eesti rannavollesarja teise etapi Agrinol Cupi. Esikohamatšis alistasid nad Kristi Nõlvaku ja Julija Mõnnakmäe 2:1 (15:12, 13:15, 15:12). Poolfinaalis võitsid Hollas ja Külm Leedu paari Jekaterina Kovalskaja – Agnieška Paškevič 2:0 (15:12, 15:13). Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomova kaotasid veerandfinaalis eelnimetatud Leedu võrkpalluritele ja jäid jagama 5.-6.

Timo ja Lauri Sild võitsid KooVeega Jukola teatejooksu

Võrust pärit orienteerujad Timo ja Lauri Sild võitsid Tampere klubi KooVee esindusvõistkonnaga Soomes Lappeenranta lähedal öösel vastu tänast toimunud rahvusvahelise Jukola teatejooksu. Teist vahetust jooksnud Lauri Sild sai teate 28. kohal, liidrist maas 2.04, aga tõstis oma klubi 12,8 km pikkuse vahetuse lõpuks juba liidrite hulka. Järgmises vahetuses jooksis Timo Sild „pikaks ööks” kutsutud 14,1

Võrumaa kihutajate laeks jäi poolfinaal

Misso rajal eile sõidetud Eesti rallikrossimeistrivõistluste etapil kogus Priit Rebane Super 1600-klassis päeva neljanda-viienda ja Andre Kurg seitsmenda punktisumma, mõlema Võrumaa autosportlase laeks jäi poolfinaal. Super 1600-klassi finaali võitis Janno Ligur. Junior1600-klassi meestest lõpetas esimesena Georg Orr. Touring Car-klassi finaali võitis Margo Soomets ja Super Car-klassi finaali lätlane Janis Baumanis. Sarja järgmine etapp toimub 9.