Kristjan Moksi teravus oli Tartu Heliosele liiast

FC Helios Võru võitis täna Väimelas FC Helios Tartu 6:2 ja tõusis Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas suvevaheajaks teiseks. Jõuvahekorrad pandi paika 5:1 võidetud esimese poolajaga, kui neli rünnakut lõpetas täistabamusega Kristjan Moks ning ning vastased lõid omavärava. Moksi šõule eelnes kaotusseisu jäämine – 6. minutil eksis Vjatšeslav Vassilenko kaitses ning Heliose väravavahi Indrek Ivaskiga

Mari-Liis Mõttus võitis Eesti temposõidupronksi

Mari-Liis Mõttus võitis täna Harjumaal Jüris Eesti meistrivõistlustel temposõidus naiste eliitklassis pronksmedali. 25 km pikkuse sõidu võitis ajaga 36.28,766 (keskmine kiirus 41,119 km/h) Liisi Rist, kellele see oli juba neljas järjestukune meistritiitel sel alal. Liisa Ehrberg kaotas talle 2,919 sekundiga ja Mõttus 1.34,453-ga. Võistles 18 naist. „Jäime tulemusega rahule. Sõit oli korralik, ilma erilise ärakukkumiseta.

Eesti lõpetas Euroopa liiga alagrupimängud kaotuseta

Eesti võrkpallimeeskond, kuhu kuulub ka Robert Täht, lõpetas Euroopa liiga alagrupimängud täiseduga ja pääses juuli alguses Bulgaarias toimuvale finaalturniiirile. Eile Rakveres lõppenud alagrupiturniiri teises ringis võitis Eesti Luksemburgi 3:0, Austria 3:1 ja Valgevene 3:2. Luksemburgi vastu mängis Täht vaid episooditi, sest siis said mänguaega mitmed vahetusmehed, kohtumises Austriaga oli aga 24 (+18) punktiga Eesti resultatiivseim.