Võrumaa vutimehed tegid Jõgevamaa meeskonnal selja prügiseks

Võrumaa jalgpallimeeskond võitis maakondade maavõistluste raames täna võõrsil Jõgevamaad 3:2 (2:1). Võrumaa meeskond alustas hästi ja läks mängu kahe väravaga juhtima. Skoori avas 18. minutil Kait Hinn, kui pall trahvikastis lahtiseks jäi ja ta seitsmelt-kaheksalt meetrilt löögile pääses. Kümme minutit hiljem tuli teine värav. Äärelt tsenderdati kasti, Arsen Katšmazov võttis ühe puutega endale palli ette

Suvevollesarja juhivad Albert Hurt ja Annabel Huik

Võrumaa suvevollesarjas on meestest kolme etapi järel liider Albert Hurt ja naistest Annabel Huik. Hurdal aitas esikohale tõusta eilne etapivõit koos Sander Kronbergi, Arlet Raha ja Arvo Tähega. Teise koha punktid said tabelisse Margo Hurt, Kajar Kivioja, Rasmus Rohumets ja Danel Pilv ning kolmanda koha punktid Indrek Ojasoo, Joel Põhja, Kristjan Rebane ja Timo Kuus.