Tanel Leok oli Mantova MM-etapil 14. ja Karel Kutsar 22.

Itaalias Mantovas sõidetud motokrossi MM-etapil sai Tanel Leok (KTM) täna MXGP-klassis kahe sõidu kokkuvõttes 14. koha. MX2-klassis teenis punktilisa Karel Kutsar (KTM). Mõlemad sõidud võitis sloveen Tim Gajser (Honda). Esimeses sõidus järgnesid talle belglane Clement Desalle (Kawasaki) ja prantslane Gautier Paulin (Honda) ning teises Paulin ja itaallane Antonio Cairoli (KTM). Leok koges avasõidus ebaõnne, sest

III liiga Võrumaa derbis jäi peale Tannem

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga vahelejäänud mängus võitis Vastseliina FC Tannem täna Väimelas Navi Vutiseltsi 3:1. Navi läks mängu 24. minutil juhtima, palli Tannemi väravasse saatis nurgalöögi järel Taavi Sutt. Peagi Raul Juur viigistas – võttis palli trahvikastis rinnaga maha, mängis vastasest osavalt mööda ning saatis väravavahile püüdmatult puuri. Seitse minutit enne esimese poolaja lõppu lõi

Antsla jalgpallurid said rahvaliigas teise võidu

Antsla jalgpallimeeskond alistas eile rahvaliigas võõrsil Tartu meeskonna FC Biistid 8:3. Väravaid lõid Martin Uusimaa (4), Karl Uiboleht ja Robert-Juss Soe, lisaks sepistasid vastased kaks omaväravat. Mängu lõpus jäid Biistid pärast väravavahi eemaldamist ka vähemusse. Antsla jalgpallurid on võitnud mõlemad seni peetud mängud.

Aigar Leok pikendas Top 200 sarjas võiduseeriat

Aigar Leok (Yamaha) võttis eile Tihemetsas Lauri krossirajal sõidetud motokrossi Top 200 sarja etapil MX A-klassis etapivõidu. Teist etappi järjest võidutsenud Võrumaa motomees püsis mõlemas sõidus alguses juhtohjad võtnud Andero Lusbo järel teisel kohal, kuid mõlema võidukihutamise teises pooles püüdis konkurendi kinni, sai temast ka mööda ja lõpetas võitjana. Jan Jakobson sai kokkuvõttes neljanda ja