III liiga Võrumaa derbi võitis taas Vastseliina Tannem

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis võitis Vastseliina FC Tannem täna Väimelas Navi Vutiseltsi 1:0 ja kasvatas edu koduse konkurendi ees seitsmele punktile. Tannem on 12 meeskonna seas tosina vooru järel kuues ja Navi kümnes. Tannem võitis ka üleaedsete eelmise liigamängu juuni lõpus, siis numbritega 3:1. Tänase mängu ainsa värava lõi 60. minutil penaltist Sander Pild.

Tanel Leok sõitis Lommeli MM-etapil esikümnesse

Tanel Leok saavutas täna Belgias Lommelis motokrossi MM-etapil MXGP-klassis kümnenda koha. Esikümnesse sõitis ta sel hooajal kolmandat korda. MX2-klassis tegi hea võistluse Karel Kutsar, kes oli 16. Esimeses sõidus tuli Leok (KTM) avaringilt 20. koha piirimail, aga hakkas siis usinalt kohta parandama ning tõusis lõpuks üheksandaks. Teises sõidus alustas Leok pärast kehva starti konkurentide tagaajamist

Üksikmängutiitlid Taso Vahlile ja Yanika Kustovale

Võrumaa tennisemeistriks tulid üksikmängudes tänavu Taso Vahl ja Yanika Kustova, segapaarismängus võitis Vahl esikoha koos Jana Korotenkoga. Üksikmängus juba neljanda maakonna meistritiitli võitnud Vahl alistas tänases meeste finaalis Valmer Filingu. Pronksimatšis mängis Denis Pavlov 7:5, 4:6, 7:5 üle Tauno Kikase. Segapaarismängu esikohamatšis võitsid Vahl ja Korotenko Kustovat ja Marko Eichet 6:3, 6:3. 3.-4. koha mängus

Väimela alistas rahvaliigas Vastseliina Löögirühma

Eesti jalgpalli rahvaliiga B-tasandi Võrumaa meeskondade tänase omavahelise mängu Puigal võitis Väimela, kes sai Vastseliina Löögirühmast jagu numbritega 5:3. Üleplatsimees oli võitjate kasuks neli väravat löönud Sten Org, Väimela viienda tabamuse sai oma nimele Kaspar Küppar. Vastaste poolt said jala valgeks Lauri Lehiste ja Magnus Torop ning Väimela lõi ka omavärava. Antsla meeskond kaotas teises

Rene Tarend sai Lätis EM-etapil 29. koha

Rene Tarend sai Lätis Stelpes ülirasketes tingimustes peetud quadracerite motokrossi EMi viiendal etapil kahe sõidu kokkuvõttes 29. koha. Esimese sõidu lõpetas ta 24. kohaga, teise katkestas. Etapi võit läks prantslasele Adrian Mangieu’le, parima Eesti motomehena tuli Martin Filatov kolmandaks. EMi viimane etapp toimub tuleval nädalavahetusel Kiviõlis.

FC Helios Võru tüdrukud tegid vigade paranduse

FC Helios Võru tüdrukud võitsid täna Eesti naiste jalgpalli rahvaliigas Tõrva JK-d 5:1 (1:1). Võrreldes esmaspäevase napi kaotusega FC Otepääle liiguti täna platsil märksa mõtestatumalt. Eraldi tasub esile tõsta Hanna Rästat, kes eelmisest mängust Eesti U15 noortekoondise laagri tõttu kõrvale jäi. 22. minutil jäi Helios küll kaotusseisu, aga vaid mõni minut hiljem seadis Deivi Tuusis

Viljar Kuljus tuli Pandivere rattarallil neljandaks

Viljar Kuljus saavutas täna Lääne-Virumaal sõidetud 99 km pikkuse Pandivere rattarallil neljanda koha. Võitis Gert Jõeäär, Kuljus finišeeris koos kolme konkurendiga võitjast 12 sekundit hiljem. Filter maanteekarikasarjas on ees veel üks osavõistlus – 21. augustil toimuv Võru rattaralli.