Eesti juunioride odaviskemeister on Allan Katšmazov

Võru Lõunalõvi kergejõustiklased täiendasid täna Rakveres lõpule jõudnud Eesti noorte meistrivõistlustel veelgi klubi medaliarvet. Kirkaima auraha teenis meesjuunioride odaviskekulla võitnud Allan Katšmazov. Isiklikku rekordit ligi kahe meetriga parandanud Katšmazovile tõi esikoha odakaar pikkusega 60.29. Teise medali, pronksi, võitis ta kolmikhüppes, kus sai kirja tulemuse 13.91. A-klassi poiste odaviskes võitis Joel Kuldmäe 61.44-ga pronksmedali ning neljanda

Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov võitsid Pärnus esikoha

Anett Hollas võitis koos Juudit Kure-Pohhomoviga täna Pärnus Eesti rannavõrkpallisarja etapi ehk Škoda Mastersi, finaalis alistasid nad Kristi Nõlvaku ja Julija Mõnnakmäe 16:14 ja 15:11. 3.–4. koha mängus võitsid Helena Hollas ja Liisa Soomets Eliise Hollase ja Kertti Külma 15:11, 10:15 ja 15:9. Merlin Hurt mängis koos Kati Keelega ning jõuti 13.-16. koha jagajate sekka.

Rõuge kuue järve jooksu võitis Raido Mitt

Rõuge kuue järve jooksu võitis põlvakas Raido Mitt. Teiseks tulnud Raido Ränkel kaotas talle 17 sekundiga ja kolmanda koha saanud Võrumaa pikamaajooksusarja liider Anti Puustus 30,6 sekundiga. Miti võiduaeg 10 km pikkusel distantsil 41.31,7 on ühtlasi uus rajarekord, sest sel rajal joosti esmakordselt. Võrumaa jooksjatest jõudsid peale Ränkeli esikümnesse veel Jürgen Külm, Marko Kilp ja

Rõuge Trail Runi esimene võitja on Sander Mirme

Täna toimunud 84,4 km pikkuse Rõuge Trail Runi võitis ajaga 8:53.25,5 Sander Mirme (pildil). Kogu distantsi ehk kaks klassikalist maratoni Rõuge järvi ümbritsevate orgude nõlvadel ja oru põhjas olevate järvede äärsetel metsaradadel läbis 58 startinust kaheksa jooksjat. Foto: Võrumaa spordiliit Pildid

Võrulased jäid noorte EMil sprindis viimaste sekka

Noorte EM orienteerumises Poolas Jaroslawis lõppes täna sprintidega, kus Võrumaa orienteerujad pidid leppima kohtadega viimaste hulgas. M16 klassis sai Hando Allmann 98 võistleja seas 75. ja Alex Treier 93. koha. Kulla võitis austraallane Aston Key. M18 vanuseklassis võidutses Mátyás Szuromi (Ungari), Lauri Pähn oli 105 võistleja konkurentsis 90. N18 klassis oli Kristiina Himma 92 tüdruku

Eleri Hirvele Balti meistrivõistlustel neljas ja viies koht

Elvas peetud Balti ja Eesti meistrivõistlustel rattaorienteerumises tuli Eleri Hirv eile lühirajal viiendaks ja täna tavarajal neljandaks, Eesti naistest oli ta eile paremuselt teine ja täna parim. Mõlemal päeval võitis esikoha leedulanna Algirda Zaliauskaite. Tuuli Erm sai lühirajal 20. koha. OK Võru meestest oli Tarmo Siimsaare lühirajal 32. ja tavarajal 26.

Valdade ja linnade mängudest osavõtt jäi napiks

Sel nädalavahetusel toimunud Eesti valdade ja linnade suvemängudel olid Võrumaa omavalitsused esindatud vaid üksikute sportlastega, ometi ei jäädud medaliteta. Võru valla võrkpallinaiskond saavutas Vändras toimunud 24. Eesti valdade suvemängudel teise koha, esikohamängus jäädi 0:2 alla Rae vallale. Lasva valla naiskond oli kuues. Võru vald oli esindatud veel kergejõustikus ja orienteerumises. Kergejõustikus oli ainsana võistlemas Meelis

Andre Kurg avas rallikrossi EM-sarjas punktiarve

Andre Kurg teenis Rootsis Höljes rallikrossi EM-etapil hooaja esimesed punktid, käeulatuses oli ka poolfinaalikoht. Antsla valla autosportlane sai eile Super 1600-klassi eelsõitudes korra kirja kaheksanda ja kolm korda 16. koha, mis tähendas, et oli kokkuvõttes 13. ehk esimene, kes poolfinaalist välja jäi. „Loodan järgmisel etapil juba poolfinaali jõuda ja kes teab, millalgi võib-olla isegi ka