Kaupo Kindsigo võistles kombiharjutuse EMil

Võrumaa laskur Kaupo Kindsigo sai eile Sloveenias Mariboris lõppenud jahipraktilise laskmise kombineeritud arvestuse EMil 702 punktiga 111. koha. 170 laskuri konkurentsis oli täpseima käega 786 punkti kogunud soomlane Kalle Mäkinen.

Riho Lehiste kasvandike edukas võistlus Thbilisis

Eile Gruusias Thbilisis toimunud noorte judoturniiril tuli Lasva valla judoka Randel Päästel (-55 kg) kolmandaks. Teine treener Riho Lehiste kasvandik Givi Kokhtashvili (+60 kg) võitis esikoha. Lehiste sõnul on mõlemad poisid alates juuni keskpaigast treeninud koos Gruusia Sagaredžo linna judokatega. Turniiril osalesid judokad viiest riigist: Gruusiast, Armeeniast, Aserbaidžaanist, Venemaalt ja Eestist. Esikohal Givi Kokhtashvili, kolmandal

Jan Jakobson täiendas ADAC-sarjas punktiarvet

Noor Võrumaa krossimees Jan Jakobson teenis Saksamaa ADAC motokrossisarjas sel hooajal teist korda punkte, kui sai eilsel etapil MX Youngster Cup (ehk MX2) klassis 16. koha. Bielsteinis toimunud võistlusel lõpetas Jakobson eile avasõidu 16. kohaga. Esimesena ületas lõpujoone hollandlane Bas Vaessen (Suzuki). Teine sõit jäi etapil juhtunud traagilise õnnetuse tõttu ära. Sarja liider on 122