FC Helios Võru tüdrukud said Welcolt napilt lüüa

FC Helios Võru tüdrukud kaotasid täna Tartus peetud Eesti naiste jalgpalli rahvaliiga mängus napilt 1:2 JK Welcole. „Hea mäng. Kahjuks kaotasime, aga lõime värava, mis on positiivne,” ütles Heliose tüdrukute treener Vjatšeslav Vassilenko. Eriti hea oli tema sõnul esimene poolaeg, kui Võru tüdrukud surusid ja Hanna Rästa ka värava lõi, võimalusi oli veelgi. Teisel poolajal

Lõunalõvi C-klassi lapsed võitsid kolm medalit

Karksi-Nuias täna toimunud Eesti C-klassi kergejõustikumeistrivõistlustel võitsid Võru Lõunalõvi noored kolm medalit. Omaealiste Eesti meistriks tuli 35.67-ga kettaheites esikoha võitnud Kermo Rätsep. Teise medali teenis ta 4 x 100 meetri jooksus, kuuludes ajaga 56,22 hõbemedali võitnud Lõunalõvi teatenelikusse, kus jooksid veel Henri Vink, Erkki Pähn ja Mattias Ilves. Hõbemedali võitis ka Eleriin Hirv 12.51-ga tüdrukute

Kehva ilma trotsis 24 suvevollesõpra

Selle nädala suvevolleetapp toimus erandina esmaspäeval ja Tamula rannas, sest Võru pargiväljakud mängukõlblikud polnud. Kehva ilma ja harjumuspäratu aja tõttu jäi osalejate arv napiks ja kokku saadi vaid kuus segavõistkonda, kellest esikoha võitis nelik koosseisus Gris Kallas, Aivar Vislapuu, Annabel Huik ja Albert Hurt. Teise koha said Joel Põhja, Indrek Ojasoo, Rasmus Rohumets ja Merlin