Rasmus Rohumets ja Albert Hurt saavutasid kolmanda koha

Rasmus Rohumets ja Albert Hurt saavutasid täna Võrus alanud Eesti noorte rannavõrkpallisarja etapil U20 noormeeste turniiril kolmanda koha. Esikoha võitsid Dimitrki Korotkov ja Cris-Karlis Lepp, teiseks tulid Märt ja Siim Tammearu. Martti Klemets ja Tanel Peelo said kuuenda koha. Neidudest võitsid esikoha Ingris Suvi ja Laura Jõgi. Võrulannad Annabel Huik ja Hanna-Liisa Ilves tulid neljandaks.

Võru võõrustab rahvusvahelist rannavõrkpalliturniiri

Võrus Tamula järve rannas peetakse sel nädalavahetusel Eesti rannavollesarja hooaja neljas etapp Danpower Cup. Võru meestest alustavad Henry Maask ja Martin Lukka ning Martin Kammer, kel partneriks Kristjan Kosemäe, võistlust kvalifikatsioonist, Sten Maask ja Janno Järvpõld pääsesid otse põhiturniirile. Meeste turniir algab laupäeval kell 11 ning pühapäeval kella 10st jätkatakse veerandfinaalidega. Kogu naiste turniir toimub

Antsla noortele korraldati viiepäevane spordilaager

Täna lõpeb viis päeva kestnud Antsla valla noorte spordilaager, mille eestvedajad on Lea Kukk ja Jüri Kiidron. Korraldajad lubasid, et kindlasti toimub spordilaager ka järgmisel suvel ja siis juba ilmselt kahes vahetuses, et kõik soovijad osaleda saaksid. Foto: Antsla vald

3000 meetri takistusjooksus pandi algus uuele rekorditabelile

Eilsel Võrumaa staadionijooksusarja etapil tehti ajalugu: 3000 meetri takistusjooksus startis esmakordselt ka kolm naist. Kiireim oli neist 11.43,55-ga Annika Rihma Põlvamaalt, Consuelo Laanemäe Räime aeg 14.16,88 on aga selle distantsi esimene Võrumaa rekord. Maigi Vaikla lõpetas ajaga 14.20,13. Eesti kõigi aegade edetabelis teise kümne lõppu tõusnud Rihma tegi eile silmad ette ka kiireimale mehele, kelleks