Priit Rebane oli Eesti rallikrossisarja etapil viies

Eesti rallikrossimeistrivõistluste etapil Vasalemmas sai Priit Rebane täna Super1600-klassis viienda ja Andre Kurg üheksanda koha. Esikoha võitis Janno Ligur, kes jagab koos Siim Saluriga ka sarja liidrikohta. Eesti meistrivõistluste järgmine etapp sõidetakse 23. juulil Audrus.

Tanel Leok valitses Eesti meistrivõistluste etappi Pärnus

Motokrossi Eesti meistrivõistlused jätkusid täna Pärnu lennuvälja krossirajal ning nii MX1- kui ka MX2-klassis saavutas etapivõidu taas Tanel Leok (KTM, Sõmerpalu MK) MX1-klassi avasõidus asus vägesid juhatama Harri Kullas (KTM). Avaringilt tulid tema järel Priit Rätsep (Honda), Andero Lusbo (Yamaha), Gert Krestinov (Honda) ja alles viiendana Tanel Leok, kellele järgnes Aigar Leok (Yamaha, Sõmerpalu MK).

Greete Hollasele ja Janely Simenson-Plaksole U18 neidude esikoht

Greete Hollas saavutas koos Janely Simenson-Plaksoga täna Võrus rannavõrkpalli Eesti noorte karikaetapil U18 neidude turniiril esikoha. Esikohamängus võitsid nad Maria Säästlat ja Annaliisa Malsi. U18 noormeeste konkurentsis tuli Albert Hurt koos Mart Toomiga kolmandaks. Esikoha võitsid Siim ja Märt Tammearu. Lisette Kallas ja Hanna Ahelik jagasid U18 neidude seas 9.-12. kohta, sama koha sai kirja

Võru mehed veerandfinaali ei pääsenud

Võrus alanud Eesti rannavõrkpallisarja etapiks oleval Danpower Cupil ükski Võru mees täna alagrupist edasi ei pääsenud ja nende jaoks on võistlus lõppenud. Meeste turniiri alustas 16 parri, kes olid jagatud nelja alagruppi. Homsetes veerandfinaalides jätkavad kaheksa paremat duot. Sten Maaska ja Janno Järvpõld võitsid ühe alagrupimängu ning jäid jagama 9.-12. kohta. Henry Maask ja Martin

Eelmise aasta teise ja kolmanda pallilahingus jäi peale Tannem

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste avamatšis võitis Vastseliina FC Tannem eile Väimelas Rõuge meeskonna 3:2 (2:0). Avapoolaega domineeris mullune finalist Rõuge, kuid palli vastaste väravasse kuidagi ei saanud. Küll õnnestus eelmise aasta pronksimeeskonnal Tannemil realiseerida kaks kontrarünnakut. Esimesel korral kirjutati Kristjan Kimmeli arvele omavärav, teisel korral oli täpne Sander Pild. Teisel poolajal läks Tannem Erki Alliksoo tabamusest 3:0