Danpower Cupi võitsid Eliise Hollas ja Kertti Külm ning Läti mehed

Õed Hollased tegid täna Võrus Danpower Cupil sama triki nagu kuu tagasi Eesti rannavõrkpallisarja esimeselgi etapil: igale autasustamispoodiumi astmele mahtus üks neist. Esikohamängus võitsid Eliise Hollas ja Kertti Külm Helene Hollast ja Liisa Soometsa 15:13 ja 15:8. Kolmandaks tulid Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov, kes alistasid medalimängus Liina Kaisi ja Kristi Vingi 15:11 ja 15:12.

Noorte karikaetapi Võrus lõpetas U16 vanuseklass

Eesti noorte rannavõrkpallikarikavõistluste etapp Võrus lõppes täna U16 vanuseklassi turniiridega. Poistest võitsid esikoha Rasmus Meius ja Tony Tammiksaar, tüdrukutest Grete Raie ja Karmen Viinapuu. Võru poistest said Martin Pekka ja Henrich Tuvik viienda koha. Tüdrukutest mängis Kätlin Käpa koos Pille-Riin Raiega ja jagas 7.-8. kohta, Karmen Lennuk ja Linda Koreinik jagasid 13.-16. kohta ning Rahel

Marianne Haug juunioride MMil sprindis 20. kohaga Eesti parim

Marianne Haug saavutas täna Šveitsis juunioride orienteerumise MMil neidude sprindis 20. koha, olles sellega Eesti koondise parim. Engadini orus asuva Scuoli linnakese tänavatel joostud sprindis võitis neidudest teist aastat järjest ülekaaluka kulla Simona Aebersold, kelle edu 3,3 km pikkusel rajal teise koha saanud venelanna Anna Dvorjanskaja ees oli mäekõrgune – võiduaja 13.13 juures tervelt 51

Mari-Liis Mõttus tuli Rakke rattamaratonil kolmandaks

Mari-Liis Mõttus saavutas täna Rakke rattamaratonil naistest kolmanda koha, teda edestasid Iiris Õunmaa ja Greete Steinburg. „Mari-Liis sõitis päris suure osa maratonist koos Greete Steinburgiga. Jalg tundus hea ja ta oli juba kindel, et suudab lõpuni pingutada ja võidu eest võidelda. Kaks naist olid teistel juba paraja vahega eest sõitnud, aga jäid mingil hetkel kahekesi

Juunioride MMil võistleb kolm Võrumaa orienteerujat

Šveitsis, Engadini orus algavad täna juunioride maailmameistrivõistlused orienteerumises, kus OK Võru noortest võistlevad Marianne Haug, Janek Piirisild ja Lauri Pähn. Kahel esimesel on varasem juunioride MMi kogemus oolemas, Pähn on debütant. Võistluskeskus asub 1200 m kõrgusel merepinnast asuvas maalilises Scuoli linnakeses Graubündeni kantonis, kuhu on kogunenud 39 riigi koondised. Esimese alana võisteldakse täna sprindis. Korraldajate