Võrus algasid Rukkilillemängud kergejõustikus

Võrus peetavatel 27. Rukkilillemängudel kergejõustikus langes võõrustajaklubi Võru Lõunalõvi saagiks avapäeval viis esikolmikukohta. Esikoha võitsid Tuule Müürsepp 41.65-ga naisjuunioride kettaheites ja Markus Post 13,01-ga C-klassi poiste 100 meetri jooksus. A-klassi poistest saavutasid teise koha Markus Salumets 11,42-ga 100 meetri jooksus ja Karli Keir 6.26-ga kaugushüppes. Naisjuunioride 200 meetri jooksus tuli Kristel-Liis Jõendi 27,07-ga kolmandaks, eeljooksus

Juunioride MMi tavarajavõistlus võrulastel ebaõnnestus

Juunioride MMil Šveitsis jäid Võrumaa noored täna parimatest kaugele, parimana sai Lauri Pähn koha esisaja lõpus. Orienteerumistehniliselt väga keeruline maastik paiknes Engadini oru nõlvadel 2000 meetri kõrgusel üle merepinna, kuhu rajameister oli planeerinud tõsiste teevalikuülesannetega rajad. Kõigile eestlastele olid sellised olud esmakordseks kogemuseks. Lõpuprotokollis jõudsid parematele kohtadele ainult kodumaal kivide ja kaljudega harjunud riikide sportlased.

Martin Leokile Madonas endurosprindis teine koht

Martin Leok sai üleeile Lätis Madonas endurosprindi Balti karikavõistluste etapil e2-klassis lätlase Ivo Šteinbergsi järel teise koha. Reio Timmi tuli E1-klassis kolmandaks. C-klassis võitis esikoha Mirko Raup. Sõmerpalu motoklubile tõid esikoha veel Veiko Rääts ja Elary Talu, vastavalt E1- ja E3-klassis.

Ott Kevvai ja Vaiko Samm võidutsesid Hinsa autokrossil

Eesti autokrossimeistrivõistluste teisel etapil, mis sõideti üleeile Võrumaal Hinsa rajal, võitsid esikoha Ott Kevvai (GAZ 51/52), Vaiko Samm (GAZ 53) ja Margus Erin (veobagid). GAZ 53 klassis kuulus Võrumaa mestele viis paremat kohta: Sammule järgnesid Erko Sibul, Tajo Aasaroht, Mait Mäesaar ja Illimar Hirsnik. GAZ 51/52 klassis tuli Kevvai järel teiseks lätlane Aldis Grantinš ja

Vastseliinas avati uus jalgpalliväljak

Vastseliina uue jalgpalliväljaku avamängus võitis Vastseliina FC Tannem eile valla spordientusiastidest koosnenud meeskonda 7:2. Mängu vaatas üle poolesaja inimese. Väljaku ehitamist rahastas Vastseliina vald 20 000 euroga, uued väravad soetati KOPi toel. Veel on plaanis rajada väljaku kõrvale 30 x 60 meetri suurune asfaldiplats, kuhu saab varakevadest hilissügiseni panna kunstmuruplaadid. Samuti tuleks sinna korvpallilauad ja