Võrumaa meistrivõistluste esimene poolfinalist on Tannem

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel pääses esimesena poolfinaali Vastseliina FC Tannem, kes alistas täna Väimelas FC Helios Võru 5:1 (1:0) ning tuli täiseduga oma alagrupi võitjaks. Mängu oli rohkem, kui lõppskoor näitab, Heliosele said saatuslikuks paar ränka eksimust. Esimene poolaeg möödus väravateta ning alles poolaja viimasel minutil õnnestus Erki Alliksool väravaesisest saginast Tannem juhtima viia. Teisel poolajal lõi

Rukkilillemängudelt nopiti kopsakas medalisaak

Võrus peetud Rukkilillemängude teisel päeval jõudsid Võrumaa noored kergejõustiklased veel üheksal korral esikuuikusse, ega ei jäänud ka esikohata. Markus Post võitis ajaga 12,28 C-klassi poiste 80 meetri tõkkejooksu. Eeljooksus oli ta veel nelja sajandiku võrra kiirem. Teise esikoha tõi Võru Lõunalõvile A-klassi poiste 300 meetri tõkkejooksu 39,48-ga võitnud Renalt Mäesaar. Hanna-Mai Vaikla saavutas naisjuunioride konkurentsis

Keivo Kõiv jõudis Lätis esikolmikusse

Keivo Kõiv tegi autokrossi Läti meistrivõistustel oma selle hooaja seni parima tulemuse, kui lõpetas üleeile Pilskalni rajal bagide B600-klassi finaalsõidu lätlaste Gatis Geistertsi ja Gints Astrauskise järel kolmandana.