Hollased saavad tudengite MMil parimal juhul sihtida 17. kohta

Üliõpilaste rannavõrkpalli MMil Pärnus jäid nii Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov kui ka Heleene Hollas ja Liisa Soomets mängima 17.-24. kohani. Hollas/Kure-Pohhomov tagasid alagrupist kolmanda kohaga edasipääsu täna 21:14, 21:12 võiduga Küprose paari Katerina Zakchaiou/Erika Zempyla üle. „Võit tuli, aga hea mäng see ei olnud. Kui tahame kuhugi jõuda, siis peame kindlasti paremini mängima,” sõnas

Marianne Haug sai juunioride MMil lühirajal 22. koha

Marianne Haug sai täna juunioride orienteerumise MMil Šveitsis neidude lühiraja finaalis 22. koha. 3,3 km pikkuse 18 kontrollpunkti ja 190 tõusumeetriga distantsi läbis kõige kiiremini šveitslanna Simona Aebersold, kes sai lõpuajaks 24.06 ja edestas lähimaid konkurente ligi kahe minutiga. Haug kaotas talle 6.32-ga. Haug jooksis hästi, ent üks minutine orienteerumisviga maksis talle lõpuprotokolis viis-kuus kohta.

Henri Treial siirdub mängima Tšehhi liigasse

Eesti võrkpallikoondise Võrust pärit temporündaja Henri Treial (24) mängib uuest hooajast Tšehhi meistriliiga eelmise hooaja neljandas klubis VK ČEZ Karlovarsko. 2008–2012 Võru võrkpallimeeskonnas mänginud Treial läks seejärel Bigbank Tartu ridadesse ning võitis Tartu meeskonnaga Eesti meistrivõistlustel kulla (2014) ja hõbeda (2015). Eesti koondises mängis Treial esmakordselt mullu. Tänavusuvised Euroopa liiga mängud jäid tal terviseprobleemide tõttu

Võrumaa rannavolleetapi võitsid Sten Maask ja Janno Järvpõld

Võrus Tamula rannas eile toimunud Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste etapi võitsid Sten Maask ja Janno Järvpõld, kes finaalis alistasid geimidega 2:1 Jarek Jänese ja Gris Kallase. 3.–4. koha mängus võitsid Sander Punamäe ja Martin Kammer Põlvamaa paari Markus Kulmann/Helger Hääl 2:0. Meistivõistluste liidrid on kahe etapi järel Jänes/Kallas. Eile pidid toimuma ka U19 vanuseklassi noormeeste Võrumaa