Rauameister võitis täiseduga alagrupi ja edenes esinelikusse

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Rauameister täna Väimelas Kuperjanovi pataljoni meeskonna 5:0 ja tuli täiseduga oma alagrupi võitjaks. Kaks väravat lõid Eduard Desjatski ja Kristjan Kikkas, ühe Ragnar Rebane. „Mäng oli küllaltki kindlalt meie käes. Kupil oli paar võimalust, mis Timo Thal meie väravas ära võttis. Lõpus oli juba väsimus jalgades ja enam kuigi terav mäng polnud,”

Tamula järvel peeti aerulaua Eesti meistrivõistluste etapp

Üleeile Võrus Tamula järvel toimunud aerulaua Eesti meistrivõistluste etapil võitis meestest esikoha Marcus Pertelson ja naistest Betti Vainküla. Harrastajatest oli parim Tarmo Tamm, võistluse korraldanud Roosisaare Surfiklubi esindaja Jakob Udras sai neljanda koha. Eesti meistrivõsitlustel on ees veel finaaletapp, mis peetakse 20. august Pirital. Marcus Pertelson tõusis etapivõiduga Eesti meistrivõistluste liidriks. Foto: Roosisaare Surfiklubi

10. Tour de Rõuge võidu võttis Vahur Valvas

Eile lõppenud maastikurattasõidu 10. Tour de Rõuge võitis Vahur Valvas, edestades kolmepäevase võistluse kokkuvõttes kaheksa sekundiga Joonas Maanurme ja 33 sekundiga Tarmo Neemelat. Parima Võrumaa ratturina sai Jaan Alvela 13. koha. Kiireim naine oli Marianne Palusoo. Meespaaridest olid parimad Toomas Erikson ja Peeter Poopuu ning segapaaridest lätlased Ingrida Smite ja Nils Kazaks. Võistluse kolme etapi

Terviseprobleemid rikkusid Mari-Liis Mõttuse medalivõimaluse

Mari-Liis Mõttus pidi Narva külje all Äkkekülas peetud Eesti meistrivõistlustel maastikuratta olümpiakrossis eile naiste konkurentsis leppima neljanda kohaga. Eesti meistriks tuli Iiris Õunmaa, hõbeda sai Maaris Meier ja pronksi Liisa Ehrberg. Võistluse alguses püsis Võrumaa rattur medalikonkurentsis. „Mari-Liis alustas hästi ja sai esimesena kitsale ja keerulisele rajaosale, aga kohe esimesel takistusel läks esijooks alt ja

Lauri Sild tuli Fin-5 võistlusel neljandaks

Eelmisel nädalal Soomes Haminas toimunud orienteerumisvõistlusel Fin-5 saavutas Lauri Sild viie päeva kokkuvõttes meestest neljanda ja Laura Joonas naistest 11. koha. Esikoha võitsid prantslane Frederic Tranchard ja soomlanna Marika Teini. Võistluse kavas olnud sprindis tuli Timo Sild Tranchandi ja rootslase Marten Boströmi järel kolmandaks, Lauri Sild oli 15. ja Tanel Papp 38. Naiste sprindis sai