Timo Sild võitis Eesti meistrivõistluste sprindihõbeda

Räpinas selgusid täna Eesti meistrid orienteerumise sprindidistantsidel. Võrulastest võitis Timo Sild meeste konkurentsis hõbemedali, lisaks korjati kolm esikohta noorteklassides. Räpina tänavatel, parkides ja tagahoovides kulgenud 3,3 km pikkusel meeste põhiklassi rajal pidas Sild tasavägise heitluse tiitlikaitsja Sander Vaheriga. Juhtpositsioon käis käest kätte ja klubikaaslaste (mõlemad esindavad Kaitsejõudude SK-d) vahe ei olnud kordagi suurem kui kümme

Grete Hollas ja Janely Simenson-Plakso jäid viimaseks

Grete Hollas ja Janely Simenson-Plakso jäid Vilniuses U18 vanuseklassi neidude EEVZA ((Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsioon)) meistrivõistlustel rannavõrkpallis 13 paari seas viimaseks. Eile kaotasid nad kõik kolm alagrupimängu ning jäid seejärel kohamängudes 12:21, 9:21 alla ka lätlannadele Inese Racinale ja Marija Černavskale ning 21:19, 19:21 ja 11:15 Valgevene paarile Tatsiana Holad/Alina Egorova.

Viljar Kannimäe sõitis Põleva Kivi maratonil esikümnesse

Viljar Kannimäe saavutas täna Ida-Virumaal Estonian Cup sarja kuuluval 59 km pikkusel Põleva Kivi maastikurattamaratonil kümnenda koha. Kindla võidu võtnud Martin Loole kaotas ta rohkem kui kaheksa ja poole minutiga. Võrumaa ratturitest mahtus 50 parema hulka veel Taavi Kannimäe, kes sai 43. koha. hea sõidu tegi ka üldjärjestuses 62. kohaga lõpetanud Armin Pilv, kellele kuulus

Lõunalõvi noored tõid Eestile U18 Balti matšil esikolmikukohad

Vilniuses täna lõppenud U18 vanuseklassi Balti matšil kergejõustikus võistles ka kaks Võru Lõunalõvi noort, mõlemad jõudsid esikolmikusse. Markus Salumets saavutas eile 110 meetri tõkkejooksus ajaga 14,82 teise koha, jäädes vaid nelja sajandikuga alla võistkonnakaaslasele Karl Eerik Laanetile. Salumets lõi kaasa ka 4 x 100 meetri teaejooksus, kus Eesti nelik katkestas. Renalt Mäesaar tuli täna 400

Navi triatlonil oli kiireim mees Raido Luuk

Täna toimunud Navi triatloni põhidistantsi (300 m ujumist, 13 km rattasõitu ja 3 km jooksu) võitis ajaga 39.43,5 Raido Luuk. Esikolmikusse jõudsid veel Kaidar Hussar (+38,0) ja mullune võitja Aimar Hussar (+1.48,3). Parim naine oli Consuelo Laanemäe Räim. Lühikesel distantsil (70 m ujumist, 7 km rattasõitu ja 1,5 km jooksu) oli poistest kiireim Markus Lehtna