FC Helios Võru võitis 5.-6. koha mängus kuperjanovlasi

FC Helios Võru lõpetas Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused võiduga, kui alistas täna Väimelas peetud 5.-6. koha mängus Kuperjanovi pataljoni meeskonna 3:2 (1:2). Helios jäi 2. minuti kaotusseisu. Poolaja keskel lõi kumbki pool värava, Heliose eest Veiko Maidla, ning vaheajale mindi kuperjanovlaste 2:1 eduseisus. Kohe teise poolaja alguses skooris Heliose kasuks Hugo Punnar ning 60. minutil viis Maidla

Tanel Leok sai Loketis MM-etapil 16. koha

Tanel Leok sai täna Tšehhis Loketis motokrossi MM-etapil MXGP-klassis 16. koha ning on samal kohal ka sarja kokkuvõttes. Esimeses sõidus tegi Leok (KTM) küll keskpärase stardi, kuid näitas kogu sõidu jooksul head kiirust ning avaringi kolmanda kümne kohalt õnnetus tal lõpuks tõusta 15. kohale. Sõidu võitis sakslane Maximilian Nagl (Husqvarna), teine oli sloveen Tim Gajser

Rantipoli valitsusaeg sai läbi, finaalis mängivad Tannem ja Rõuge

Tänavuse Võrumaa jalgpallimeistri selgitavad Vastseliina FC Tannem ja Rõuge. Esimene lükkas täna poolfinaalis tulemusega 4:3 auti viimase viie aasta Võrumaa meistri Rantipoli, teine alistas 2:0 Rauameistri. Tannemi ja Rantipoli mängus avas 7. minutil Kaspar Leiesi löögist skoori Tannem, kuus minutit hiljem Ken Metsalt hea söödu saanud Arsen Katšmazov viigistas. Tiitlikaitsja Rantipol tegutses küllaltki uniselt, sööt

Ümber Uhtjärve jooksu võitis Raido Ränkel

Täna Urvaste vallas toimunud ümber Uhtjärve jooksu võitis Raido Ränkel, finišeerides 8,6 km pikkusel distantsil ajaga 30.55,0. Konkurendid jättis Ränkel kaugele – teiseks tulnud Kaarel Kasper Kõrge kaotas talle 1.10,5 ja kolmanda koha saanud Anti Puustus 1.14,5-ga, järgmised mehed juba rohkem kui kahe minutiga. Võrumaa meestest lõpetasid esikümnes veel Jürgen Külm (6.), Mikk Laur (7.),

Täiskasvanud jäid medalita, kõik teised tõusid pjedestaalile

Räpinas täna peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise sprinditeates jäi OK Võru täiskasvanute konkurentsis viiendaks. Kõigis teistes vanuseklassides jõuti medalivõiduni. OK Võru esindusnelik, kus jooksid etappide järjekorras Laura Joonas, Jaagup Truusalu, Tarmo Siimsaare ja Eleri Hirv, kõrgesse mängu sekkuda ei suutnud. Eesti meistriks tulnud OK Põlva Kobras I tiimile kaotati lõpuks rohkem kui kuue minutiga. Kindla esikoha

Leokid saavutasid endurosprindis kaksikvõidu

Endurosprindi Balti ja Eesti karikavõistluste eilsel etapil Pärnumaal Tori vallas Jõesuus saavutasid vennad Aigar ja Martin Leok E2-klassis kaksikvõidu. Sõmerpalu motoklubile tõi esikoha veel Veiko Rääts E1-klassis. Elari Talu (E3) ja Kalev Kriis (hobi) tulid teiseks ning Reio Timmi (E1) ja Priit Palatu (E3) kolmandaks. E2-klassis saavutasid Aigar (keskel) ja Martin (vasakul) Leok kaksikvõidu. Foto:

Eleri Hirv tuli sumedas suveöös Eesti meistriks

Eleri Hirv ja Laura Joonas tõid ööl vastu tänast Põlvamaal Nohipalo järvede ümbruses toimunud Eesti meistrivõistlustelt öises orienteerumises Võrumaale kaksikvõidu. Naiste põhiklassis 7,3 km pikkusel rajal olid OK Võru esindajad kogu aeg liidrirollis. Kui raja esimesel poolel juhtis Joonas, siis pikal teevalikuetapil möödus temast Hirv, kes kasvatas oma edu lõpuks ligi kolmeminutiseks. Kahe parema lõpuajad