Maakonna meistrivõistlustel nappis nii taset kui ka osalejaid

Ligi poolesaja sportlase osavõtul selgusid täna Võru spordikeskuse staadionil Võrumaa tänavused meistrid kergejõustikus. Tulemused jäid tagasihoidlikuks ning nii mõnelgi alal oli võistlejaid vähem kui võimalikke medaleid. Mari-Liis Tulev tuli naiste konkurentsis neljakordseks Võrumaa meistriks. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. Mehed. 100 m Markus Salumets 11,78. 400 m Kristo Ivask 55,35. 800 m Mikk Laur 2.08,54. 3000

Tuule Müürsepp võitis Balti U20 maavõistlusel kettaheite

Tuule Müürsepp võitis täna Rakveres U20 vanuseklassi Balti maavõistlusel kergejõustikus 44.16-ga kettaheite. Kevadest tema nimel olevast maakonna rekordist jäi Antsla neiul puudu vaid 55 sentimeetrit. Kuulitõukes sai Müürsepp isiklikust tippmargist vaid viie sentimeetri võrra kehvema 11.61-ga neljanda koha. Võistles veel kaks Võru Lõunalõvi sportlast: Hanna-Mai Vaikla oli neidude kaugushüppes 5.78-ga neljas ja Allan Katšmazov noormeeste

HRK sarja eraldistardist krossietapi võitis Robi Niit

HRK rattakrossisarja eilse eraldistardist etapi Tsiatsungõlmaal võitis U23 klassi sõitja Robi Niit (Veloplus Torq Proteam), kes edestas 31 sekundiga Toomas Lepikut (Astro Baltics) ja 38 sekundiga sarja praegust liidrit Sten Saarnitsi (Veloplus Torq Proteam). Parima seeniorina sõitis Tarmo Mõttus välja kuuenda aja, M18 vanuseklassis oli kiireim Armin Pilv. Lühemal rajal tegi kiireimat sõitu Tauri Jürisaar,