Dramaatilisele vutifinaalile pani kuldse punkti Rõuge

Rõuge jalgpallimeeskond on pärast kuueaastast vaheaega taas Võrumaa meister. Tänases dramaatilises esikohamängus alistasid Rõuge jalgpallurid Vastseliina FC Tannemi 3:3 lõppenud lisaaja järel penaltitega 3:1. Võru spordikeskuse staadionil umbes 170–180 pealtvaataja ees peetud kullamängus oli kõike n-ö täie raha eest: ilusaid väravaid, dramaatilisi pöördeid ja kõige krooniks penaltiseeria, kus üheksast 11 meetri karistuslöögist leidis tee väravasse

SK Roosu sai Tammeka noortelt rekordkaotuse

SK Roosu kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis võõrsil Tartu JK Tammeka U19 meeskonnale 0:14. Nii suurelt pole Roosu üheski liigamängus varem kaotanud. Tartlased lõid mõlemal poolajal seitse väravat. Resultatiivseim oli neist viie täistabamusega Reimo Ojala. Viimasel kohal olev Roosu peab järgmise mängu nädala pärast osulas FC Elva II meeskonnaga.

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste pronksi võitis Rauameister

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste pronksmedal kuulub Rauameistrile, kes tänases 3.–4. koha mängus võitis lisaajal Rantipoli 2:0. Mõlemal meeskonnal oli võrreldes poolfinaalidega mitu puudujat, aga Võru spordikeskuse staadionil etendati siiski põnev pallilahing. Väravateta lõppenud esimese poolaja tõsisemad väravavõimalused olid Rauameistril. 18. minutil päästis Rantipoli Tarvo Kunz, kes lõi väravajoonelt ära Kristjan Kikkase löögist tulnud palli. 40. minutil virutas

Heleene Hollas ja Liisa Soomets vahetasid hõbeda kulla vastu

Heleene Hollas ja Liisa Soomets tulid eile Tartus Eestu U20 vanuseklassi meistriks rannavõrkpallis. 11 paari osavõtul toimunud turniiri esikohamängus võitsid mullu selles vanuseklassis hõbemedali võitnud Hollas ja Soomets Ingrid Kiiska ja Gerli Gulli. Greete Hollas mängis koos Jade Šadeikoga ning see paar jäi jagama 5.-6. kohta. Medalivõitjad, vasakult neljas Heleene Hollas. Foto: Volle.ee

HRK ratturid jõudsid Poola maastikurattatuuril poodiumile

Haanja rattaklubi ratturid Kaupo Ots ja Alar Reiska saavutasid Poolas eile lõppenud maastukurattatuuril Sudety MTB Challenge veteranide paaride arvestuses teise koha. Proloogist ja viiest etapist koosnenud tuuri lõpetasid nad koguajaga 22:06.22 ehk olid pool tundi aeglasemad kui selles võistlusklassis esikoha võitnud tšehhid Vratislav Houdek ja Lukáš Říhánek. Üldarvestuses oli Võrumaa ratturite aeg üheksas. Soolosõitjate arvestuses