Laura Joonas ja Kerstin Uiboupin võistlevad tudengite MMil

Laura Joonas sai täna Ungaris Miskolcis üliõpilaste orienteerumise MMil tavarajal 27. ja Kerstin Uiboupin 37. koha, eestlannadest olid nad kaks paremat. 9,8 km pikkusel 20 kontrollpunktiga rajal oli ajaga 1:14.27 kiireim soomlanna Anna haataja. Joonas kaotas talle 12.39 ja Uiboupin 18.35-ga. Ülehomme võistlevad võrulannad lühirajal.

Hanna Rästa valiti Balti turniiriks Eesti U15 koondisse

FC Helios Võru kasvandik Hanna Rästa valiti nende 20 tüdruku hulka, kes esindavad Eestit 4.–7. augustini Lätis toimuval U15 neidude Balti turniiril.. 4. augustil mängib Eesti Fääri saarte koondisega, päev hiljem Läti eakaaslastega ning 7. augustil leedulannadega. Alles 13aastane Rästa mängib U15 tüdrukute Eesti meistrivõistlustel tänavu Põlva FC Lootose eest, on kaheksa mänguga löönud 15

Elary Talu sõitis enduro EMi etapil esikümne piiril

Sõmerpalu motoklubi värvides sõitev Elary Talu (Sherco) sai enduro EM-etapil Lätis Ogres Junior E2/E3-klassis üleeile 10. ja eile 11. koha. Esimesel päeval oli kiireim itaallane Nicolas Pellegrinelli (KTM) ja teisel rootslane Andreas Linusson (KTM). Enne oktoobri lõpus Hollandis sõidetavat viimast etappi on 102 punktiga liider Pellegrinelli, 11 punkti kogunud Talu jagab 16.-18. kohta.

Tauno Tamm tuli compak sportingu Eesti karikavõitjaks

Võrumaa jahilaskur Tauno Tamm tuli compak sportingu Eesti karikavõitjaks, tema noorem vend Tauri Tamm saavutas kolmanda koha. Karikavõitja selgus ümberlaskmisega, sest mõlemad Tammed ja Tõnu Kirs kogusid kolme etapiga võrdselt punkte. Kaupo Kindsigo jagas 13.-14. kohta. ChefFoods Võru võistkond (Tammed ja Kindsigo) saavutas ka kindla võistkondliku esikoha. Laupäeval Tallinnas Männiku tiirus toimunud viimasel etapil tuli

Võru orienteerujad võistlesid Koprakarikal

Eile Põlvamaal Eostest lõpule jõudnud 28. Koprakarikal orienteerumises sai Kaur Kase (OK Võru) meeste eliitklassis kolme päeva kokkuvõttes viienda koha. OK Võrule tõi esikoha Airi Alnek (N50). Kadri Parts (N35) saavutas teise ning Raido Kiss (M16), Olev Piirisild (M12) ja Sarmite Sild (N50) kolmanda koha.