Vastseliina Tannem langes Kernus lisaajal

Viimase Võrumaa jalgpallimeeskonnana Eesti karikavõistlustel konkurentsis püsinud Vastseliina FC Tannemi teekond lõppes täna lisajal saadud 3:5 kaotusega JK Kernu Kadakale. Kernus peetud mängu läksid samuti III liigas mängivad väljakuperemehed veerand tunniga 2:0 juhtima, kuid siis lõi Sander Pild ühe värava tagasi. Teise poolaja alguses pääses Kernu taas kahe väravaga ette, aga Tannem ei andnud alla

Laura Joonas ja Kerstin Uiboupin aitasid Eesti kaheksandaks

Eesti teatenaiskond, kus kahte esimest vahetust jooksid Laura Joonas ja Kerstin Uiboupin, saavutas täna Ungaris lõpule jõudnud üliõpilaste orienteerumise MMil kaheksanda koha. Võistles 29 naiskonda. Laura Joonas lõpetas avavahetuse 15. kohal, kaotades võistlust juhtinud Rootsile 3.44-ga. Teisest vahetusest tuli Kerstin Uiboupin 16. kohal (+10.03). Vägeva ankruetapi teinud Evely Kaasiku suutis joosta võrdselt liidritega ja tõi

Antsla kaotas rahvaliigas Valga Kuraditele

Antsla jalgpallimeeskond kaotas eile Eeesi rahvaliiga B-tasandil kodumängus Valga Kuraditele 1:2 (0:1). Antsla värava lõi kümmekond minutit enne mängu lõppu 0:2 kaotusseisus olles Karl Uiboleht. Neljast alagrupimängust on Antsla võitnud kaks. Meeskonnal on pidamata veel kolm kohtumist.

Lõpule jõudsid Võrumaa meistrivõistlused rannavõrkpallis

Võrumaa meistriteks rannavolles tulid meestest teist aastat järjest Gris Kallas ja Jarek Jänes ning naistest esmakordselt Annabel Huik ja Merlin Hurt. Eile Võrus Tamula rannas peetud naiste turniiril osales kolm paari, nii et kõik, kes kaasa lõid, medali ka kaela said. Annabel Huik ja Merlin Hurt võitsid teiseks tulnud Hanna-Liisa Ilvest ja Karolin Raudseppa 15:11,