Haanjas tõmmati joon alla laskesuusatajate noortesarjale

Laskesuusatamise Värska Originaal noortesarja hooaeg 2015/2016 lõppes eile Haanjas punktilaskmise ja suvebiatloni individuaalvõistlusega. Võrumaa sportlastest võitis N21 klassis mõlemad alad Regina Oja. Hanna Moor (N17) võidutses punktilaskmises ja tuli individualdistantsil teiseks. Joosep Perv (M15) teenis kaks teist ja Timo Truu (M21) kaks kolmandat kohta, Taavi Perv teise koha individuaaldistantsil. Võrumaa sportlaste tulemusi. Individuaaldistants. M17 7.

Parksepa spordiklubi korvpallurid on Kurgjärvel laagris

Kurgjärvel lõpeb homme Parksepa spordiklubi traditsiooniline korvpallilaager, kus seatakse atra septembris algavaks järjekordseks saalihooajaks. „Naiskond on juba registreeritud, kindlasti paneme välja miniklassi ja U14 poisid. Teisi veel vaatame, et kes kaela kannab,” ütles Parksepa spordiklubi juht Kalev Palo. 31. juulil alanud laagris osaleb umbes 40 eri vanuses korvpallurit. Osalejate arv võiks Palo sõnul vähe suuremgi

Spordiveteranid võistlesid Haapsalus

Võrumaa võistkond sai nädalavahetusel Haapsalus toimunud Eesti seeniorspordi ja spordiveteranide liidu 49. spordimängudel väiksemate organisatsioonide grupis viienda koha. Üldvõidu saavutas Tallinna SVK, väiksematest organisatsioonidest Viljandi SVK. Kõige edukamad olid võrulased kergejõustikus, kus võideti kaks kulda, üheksa hõbedat ja üheksa pronksi. Kulla võitsid Jüri Kiidron ja Meelis Hüvato odaviskes. Ujumises saavutas Kalev Laanpere M75 klassis esikoha,

Tauri Tamm Balti karikavõistlustel esikümne lõpus

Lätis Viesakas toimusid nädalavahetusel Balti ja Eesti karikavõistlustel sportingus, kus Tauri Tamm jagas 9.-10. kohta. Eestlastest oli ta viies. Tauri Tamm sai kirja 158 tabamust, 21 vähem, kui esikoha võitnud Veikko Tihvan. Kaupo Kindsigo oli 128 tabamusega 58.

Lõuna-Eesti rallil on stardis ka Markko Märtin

12.-13. augustini Võrumaa kruusateedel sõidetaval Lõuna-Eesti rallil tuleb starti ka Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin. Viis MM-rallit võitnud Märtinile loeb Võrumaal kaarti Kristo Kraag ning meeste võistlusmasin on Ford Focus RS WRC 03. 1997. aastast on Märtinil üks Lõuna-Eesti ralli võit juba taskus. Kokku on Eesti meistrivõistluste etapiks olevale 14. Lõuna-Eesti rallile tulemas