Lauri Sild tuli Tallinna O-nädala tavarajal neljandaks

Lauri Sild sai eile Kõrvemaal Tallinna orienteerumisnädala tavarajavõistlusel neljanda koha, esikoha võitnud Venemaa orienteerujale Konstantin Serebrjanitskile kaotas ta 2.43-ga. Täna oli kavas 100 kontrollpunktiga tavarada, kus põhiklassis ainsa võrulasena stardis olnud Lauri Pähn sai 15. koha. Kiireim oli taas Serebrjanitski. Naiste konkurentsis tuli Marianne Haug eile kümnendaks ja täna viiendaks. Mõlemal korral võidutses norralanna Siri

Lõuna-Eesti ralli stardirivi avab WRC masinal sõitev Markko Märtin

Eesti autoralli meistrivõistlused jätkuvad homme ja ülehomme kiiretel Haanja kruusateedel sõidetava Lõuna-Eesti ralliga. Järjekorras 14. Lõuna-Eesti ralli stardirivi avab Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin, kel kaarti lugemas Kristo Kraag ja masinaks Ford Focus RS WRC 03. Numbri all 2 lähevad rajale meistrivõistluste absoluutarvestuse ja N-rühma liidrid Egon Kaur – Silver Simm (Mitsubishi Lancer

Võrumaa meistriks temposõidus tuli Raido Luuk

Võrumaa meistriks jalgratturite eraldistardist sõidus tuli Raido Luuk (TriSmile), kel eile Lasva vallas Võru–Räpina maanteel toimunud võistlusel kulus 23,4 km pikkuse distantsi läbimiseks aega 33.08,09. M/M18 klassis järgnesid talle maakonna meistrivõistluste arvestuses Taavi Kannimäe (Haanja RK; + 32,79) ja Taavi Nassar (FNT SK; +1.32,99). Meeste Seenior1/Seenior 2 klassis tuli Võrumaa meistriks Jaak Helm (Barrus), Seenior