Triinu Hausenberg oli Soomes hooaja avavõistlusel edukas

Triinu Hausenberg võitis läinud nädalal Soomes Vuokattis peetud noorte võistlustel kahel päeval kuni 14-aastaste tüdrukute suusahüpped ning tuli FIS Youth Cupi etapil kahevõistluses kahel korral teiseks, kaotades Jenny Nowakile (Saksamaa) esimesel päeval 53 ja teisel vaid 15 sekundiga. Kuni 11-aastaste tüdrukutest oli Carena Roomets mõlemal päeval teine ja sama vanuseklassi poistest Sten-Jörgen Leis mõlemal päeval

Martin Leok võitis Lätis Balti enduromeistrivõistluste etapi

Martin Leok võitis nädalavahetusel Lätis Vidrižis Enduro Balti meistrivõistluste etapil esikoha nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis. Sõmerpalu motoklubi meestest jõudsid esikolmikusse veel Mirko Raup ja Kalev Kriis, esimene tuli C-klassis teiseks ja teine hobiklassis kolmandaks. Balti meistrivõistlustel on ees veel kolm etappi.

Janar Fomatškin sai EK-etapil neljanda koha

Läinud nädalal Põlvas toimunud tõukerataste EK-sarja etapil sai Antslast pärit Janar Fomatškin laupäeval 36 km pikkusel distantsil meestest Eesti sportlaste parimana neljanda (seenioridest koguni kolmanda) koha. Kiireim oli soomlane Alpo Kuusisto ajaga 1:44.23,3, Fomatškin kaotas talle veidi enam kui kuue minutiga.

Andre Kurg võidutses Taanis NEZ-sarja etapil

Andre Kurg (Škoda Fabia) võitis nädalavahetusel Taanis Nysumis sõidetud Põhja-Euroopa NEZ-rallikrossisarja etapil Supr 1600-klassis esikoha. Teiseks tuli taanlane Jan Petersen (Citroen C2) ja kolmandaks soomlane Kalle Markkanen (Mini Cooper S). Võistlejaid käis selles klassis rajal 14. Sarja viimane etapp toimub septembri keskel Soomes. Kurel on enne seda liidrina 47 punkti ning ta edestab kaheksa silmaga

Rivo Vähi võitis rahvasprindisarja etapi

Eesti rahvasprindi karikasarja etapiks olnud eilsel Väätsa võistlusel võitis 2WDa-klassis esikoha Rivo Vähi (Honda Civic) ning kolmandaks tuli samas võistlusklassis Mirko Kaunis (Mitsubishi Colt). Kolmanda koha saavutas ka Kristjan Lepind (Mitsubishi Colt) J18-klassis.

Haanja rattaklubi krossisari jätkus trikietapiga

Haanja rattaklubi krossisarja eilse kombineeritud krossietapil Kubijal võitis eelmise aasta üldvõitja Sten Saarnits, kes kindlustas endale enne viimast etappi nüüd juba ka tänavuse sarja üldvõidu. Sama seis on ka lühemal distantsil, kus Mari-Liis Mõttus on ainult võite noppides üldvõidu juba kindlustanud. Eilse etapi korraldaja Tarmo Mõttuse sõnul koosnes võistlus kahest osast, kus esimeses tuli läbida