Timo Sild saavutas MM-sprindis eestlaste läbi aegade parima koha

Rootsis Strömstadis alanud orienteerumise MMil jagati täna välja esimesed medalid. Timo Sild saavutas meeste sprindis Eesti koondise parimana 21. koha, mis on läbi aegade eestlaste kõrgeim sprindikoht MMidel. 4,1 km pikkusel rajal võitis kodupubliku tormilise kaasaelamise toel kuldmedali rootslane Jerker Lysell ajaga 14.28,6. Kahvatumat värvi medalid said mitmete MM-tiitlite omanikud, šveitslased Matthias Kyburz (+2,8) ja

Eksperimentaalse koosseisuga Võru JK võitles välja võidu

Küllaltki tavapäratu koosseisuga mänginud Võru JK jalgpallimeeskond võitles tänases II liiga kodumängus välja 1:0 võidu Tallinna FC Levadia III üle. Võiduvärava lõi mängule otse kombainiroolist tulnud Riho Ruusamäe. Veel tund-poolteist enne mängu oli võrulastel kohtumiseks valmis vaid seitse meest. Meeskond saadi lõpuks küll kokku, aga selle hinnaga, et väravat kaitses täna vasakkaitsja Janek Siska ning

Vastseliina Tannem kolkis rekordskooriga põlvakaid

Vastseliina FC Tannem saavutas oma kaheksa-aastase ajaloo kõige suureskoorilisema võidu, alistades täna Väimelas peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus Põlva FC Lootose 10:0 (3:0). Vastseliina meeskonna senine liigamängude suurim võit pärines 2013. aastast, kui veel FC Aspenina alistati IV liigas Pühajärve JK Revali 9:0. Tänases mängus ei suutnud tänavu III liigas tõsistes raskustes olev Põlva

Navi Vutiseltsi lõpuspurt jäi hiljaks

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas kaotas Navi Vutiselts täna Tartus sealse JK Welco duublile 2:3. Esimest poolaega kontrollisid tartlased, kuid väravaid nad lüüa ei suutnud. Teisel poolajal jätkus mäng väljakuperemeeste taktikepi all ning 77. minutiks jäi Navi 0:3 kaotusseisu. Neli minutit hiljem lõi Welco veel ühe värava, seekord omale. Palli, millele tartlaste enda jaoks õnnetult

Heliose jalgpallimeeskond sai Viljandis valusa kaotuse

FC Helios Võru kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil Viljandi JK Tuleviku III meeskonnale 0:2, mis teeb võitluse III liigasse tõusmise eest võrulaste jaoks oluliselt keerulisemaks. Läbi raskuste 11 mängijat kokku saanud Võru meeskond lubas endale Viljandis lüüa kaks valusat väravat, ühe esimese poolaja lõpus ja teise koha teise poolaja alguses. Palli valdasid peamiselt

Alar Reiska oli Otepää maratonil M50 klassi kiireim mees

Alar Reiska lõpetas tänase Otepää rattamaratoni kõrge 12. kohaga ning tuli M50 vanuseklassi võitjaks. 49 km pikkuse võidukihutamise võitis ajaga 1:56.01,3 maastikuratamaratoni valitsev Euroopa meister Peeter Pruus. Reiska jäi võitjast maha 20 minutiga. Üldjärjestuses 48. kohaga lõpetanud Mari-Liis Mõttus tuli naiste arvestuses neljandaks. Kiireim naine oli Greete Steinburg. 83 km pikkuse XXL sõidu võitis Kalle

Raido Ränkel jätkas pikamaajooksusarjas võiduseeriat

Raido Ränkel võttis Võrumaa pikamaajooksusarjas juba kolmanda järjestikuse võidu – täna oli ta kiireim jõe- ja järvejooksul Lasval. 11,9 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus 26-aastasel Võru suusaklubi mehel aega 41.32,4. Põlva jooksja Raido Mitt kaotas võitjale 13,9 ja võrulane Jürgen Külm 23,6 sekundiga, järgmised jooksjad juba enam kui 2.40-ga. Esikuuikus lõpetasid veel Aimar Hussar, Mikk