SK Roosu kaotas IV liigas juba kümnenda mängu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas jätkab SK Roosu võiduta. Täna jäi Võrumaa meeskond koduväljakul Osulas 1:7 (0:1) alla FC Jõgeva Wolvesile. Jõgeva meeskonna võit võinuks suuremgi olla, aga mängu 15. minutil, kui Roosu Petri Varrikule käega mängu eest näidatud punase kaardi järel kümnekesi jäi, ei suutnud külalised penaltit realiseerida. Roosu auvärava lõi mõni minut enne

Võru rattaralli võitis Silver Schultz

11. Võru rattaralli võitis Silver Schultz, kel 101 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 2:21.55. Teise koha sai tänasel võidusõidul võitjale nelja sekundiga kaotanud Kristo Prangel, kolmandaks tuli Schultzile üheksa sekundiga alla jäänud Kristjan Oolo. Parima Võrumaa ratturina sai Viljar Kannimäe (+0.29) seitsmenda koha. Viljar Kuljus oli 12. ja Robi Niit 20. Kuljus on enne

Kristofer Lupp võitis Piiroja karikaetapil kaks esikohta

Eile toimunud Piiroja karikasarja järjekordsel etapil võitis Võru noormees Kristofer Lupp esikoha nii noorte kui ka kaheveoliste esiveoga autode arvestuses. Esikoha saavutas ka Heiki Rauba (4WD mini) ning teiseks tulid Rainer Umbleja (2WD tagavedu) ja Kristjan Kimmel (rahvakross, esivedu).