Heliose poisid pidasid noorte meistrivõistluste mänge

FC Helios Võru meeskonnad pidasid möödunud nädalal järjekordsed mängud Eesti noorte meistrivõistlustel. U14 poisid tegid teisipäeval oma vanuseklassi II liigas võõrsil väravateta viigi Nõmme Kalju FC Laagriga ning kaotasid reedel kodus tabeli liidrile Viljandi Tulevikule 1:2. U13 poisid võitsid laupäeval võõrsil FC Ülenurmet 3:1 ja U12 poisid eile sama tulemusega FC Helios Tartu meeskonda. U11

Tõnu Hendrikson sai Triathlon Estonial 11. koha

Tõnu Hendrikson saavutas eile Keilas toimunud täispikal (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu) Triathlon Estonial üldjärjestuses 11. koha. Esikoha võitis ajaga 8:49.39,1 Villu Vakra, Hendriksoni aeg oli 10:50.05,6. 40–49aastaste meestes seas tuli Hendrikson viiendaks. Tõnu Hendrikson raske katsumuse finišis. Foto: Triathlon Estonia

Tauno Tamm võitis Eesti meistrivõistluste hõbemedali

Nädalavahetusel Läänemaal Paliveres toimunud Eesti meistrivõistlustel FITASC sportingus saavutas Tauno Tamm 174 tabamusega teise koha. Meistriks tulnud Tõnu Kirs (Silma LK) tabas temast kaks märki rohkem. Kolmandana tabas soomlane Tero Heikkinen 172 märki, tema järel 169 tabamusega neljandaks tulnud Kaupo Kindsig teenis Eesti meistrivõistluste pronksmedali. Rivo Poltimäe jagas 167 tabamusega 5.-6. (Eesti mv 4.-5.) ning