Timo Sild sai MMi lühirajal 25. ja Lauri Sild 31. koha

Orienteerumise MMil Rootsis sai Timo Sild täna meeste lühirajal 25. ja Lauri Sild 31. koha. Maailmameistriks tuli šveitslane Matthias Kyburz, kes lõpetas 6,34 km pikkuse distantsi ajaga 37.07 ning edestas 14 sekundiga norralast Olav Lundanesi ja 23 sekundiga kaasmaalast Daniel Hubmanni. Esimesena jäi seekord medalita lühiraja kauaaegne valitseja, prantslane Thierry Gueorgiou (+0.35). Timo Silla võistluse

Martin Leok tuli Lätis sõidetud endurosprindis teiseks

Endurosprindi Balti karikasarja viimasel etapil Lätis Zantes saavutas Martin Leok nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis lätlase Ivo Šteinbergsi järel teise koha. Teiseks tuli veel kaks Võrumaa motomeest: Reio Timmi E1-klassis ja Kalev Kriis (kõik Sõmerpalu MK) hobiklassis. E3-klassis tõi Sõmerpalu motoklubile esikoha Elary Talu.

Armin Pilv saavutas Läti downhillivõistlusel teise koha

Armin Pilv saavutas nädalavahetusel Siguldas Korde mäesuusakeskuses toimunud Läti meistrivõistlustel downhillis (jalgratastel kiirlaskumine) teise koha. Pilv rääkis, et kuna sealne mägi on olenemata ilmast alati märg, oli oodata talle sobilikku mudast sõitu ja nii ka läks. „Juba esimesel päeval vaatasin, et rajad sobivad mulle väga hästi. Võistluspäeval läksin esimesse sõitu väga enesekindlalt, kuid kahjuks kukkusin