Eesti teatemeeskond tuli MM-il kaheksandaks

Rootsis, Strömstadis lõppenud orienteerumise MM-il võisteldi viimasel võistluspäeval teatemedalitele ning rajal käis ka kolm Võrumaa sportlast. Eesti meeskond lõpetas võistluse kaheksanda ja naiskond 13. kohaga. Vennad Timo ja Lauri Sild jooksid Eesti meeskonnas teist ja kolmandat vahetust. Starti läks 31 meeskonda ning Sander Vaheri joostud avavahetuse järel oli Eesti 16., jäädes liidriks tõusnud Norrast maha

Viljar Kannimäe ja Robi Niit sõitsid Jõulumäe maratonil esikümnesse

Hawaii Express Estonian Cup maastikurattasarja tänasel etapil Pärnumaal Jõulumäel jõudis esikümnesse kaks Võrumaa ratturit – Viljar Kannimäe saavutas üheksanda ja Robi Niit (mõlemad Veloplus Torq ProTeam) kümnenda koha. U23 noormeeste arvestuses tuli Niit kolmandaks. 62 km pikuse sõidu võitis lõpuajaga 2:23.21 Peeter Tarvis. Kannimäe ja Niit kaotasid talle umbes üheksa ja poole minutiga. Parima Haanja

Vastseliina Tannem õnnistas uue koduplatsi sisse võiduga

Vastseliina FC Tannem pidas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas esimese mängu uuel koduväljakul Vastseliinas ja saavutas kena 6:0 võidu Valga FC Warriori üle. Vastseliina meeskond tegi unelmate alguse: 1. minutil lõi Sander Pild 1:0 ja 3. minutil 2:0. Liiga punane latern Warrior erilist vastupanu osutada ei suutnud ning polnud midagi ülatavat, et 36. minutil kasvatas

Tarvi Sikk sai juunioride sprindis Eesti parimana 14. koha

Tarvi Sikk sõitis täna Otepääl suvebiatloni MMil meesjuunioride 10 km sprindis eestlaste parimana välja 14. koha. Sikk tegi ainsa möödalasu lamadestiirus ja kaotas lõpuajaga 27.11,9 (1) kulla võitnud Ukraina noormehele Anton Mõhdale 2.07,7-ga. Pärast viimast tiiru oli Sikk koguni seitsmes, aga kaotas siis võrreldes tippudega kõvasti sõidus. „Üsna raske oli sõit jah. Võrreldes eilsega oli

Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov jagasid U22 EMil 9.-16. kohta

Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov lõpetasid U22 vanuseklassi rannavõrkpalli EMi Kreekas Thessalonikis 9.-16. koha jagajate seas. Play-offi avaringis said nad täna hommikul 21:15, 18:21, 15:7 jagu Kreeka paarist Tatiana Moldovanidi ja Aliki Alexandra Spiliotopoulou. Pärastlõunal peetud kaheksandikfinaalis kaotati Venemaa võrkpalluritele Nadežda Makroguzovale ja Svetlana Holominale 15:21, 13:21.

Tulevikule alla vandunud Heliose tulevik on tume

FC Helios Võru jalgpallimeeskonna lootus tulevaks aastaks III liigasse tõusta kustus suure tõenäosusega täna Väimela staadionil, kui Viljandi JK Tulevik III-le kaotati kindlalt 1:5 (1:2). Väljakuperemeeste ainsa värava lõi esimese poolaja keskel seisuks 1:1 kauglöögist Eduard Desjatski. Võrulastel oli vaja edasipääsu silmas pidades kindlasti vaja võita ning mänguks oli kokku saadud korralik koosseis. Seda valusamalt

Võru suusaklubi mehed võtsid kaksikvõidu

Täna Kubijal toimunud 15. rullsuusatamisvõistlusel Võru Roller saavutasid meeste klassikatehnika sprindis kaksikvõidu Võru suusaklubi mehed Marki Kilp ja Raido Ränkel. Järgmised kaks kohta läksid finaalis Kasahstani suusatajatele – kolmandaks tuli Denis Volotka ja neljandaks Aleksei Poltoranin. Anti Saarepuu ja Kurmet Kaldaru võistlus lõppes veerandfinaalis. Võistlejaid oli 18. Naisi võistles vaid kuus ning esikoha võitis neist

Rene Zahkna lõpetas suvebiatloni MMil sprindi 22. kohaga

Rene Zahkna pidi suvebiatloni MMil Otepääl meeste 10 km sprindis sõitma kaks trahviringi ning piirdus 22. kohaga. Mõlemad möödalasud tegi Võrumaa laskesuusataja täna lamadestiirus, püstitiirus tabas ta kõik märgid. Maailmameistriks tuli ajaga 26.14,9 (0) finišisse jõudnud Martin Otcenas Slovakkiast. Tšehh Lukaš Kristejn kaotas talle 34,3 (2) ja Venemaa sportlane Sergei Kljašin 38,1 (1) sekundiga. Eestlastest