Jonatan Karjus võitis Tallinnas öise sprindi

Tallinnas üleeile toimunud orienteerumise Eesti sprindikarikasarja öisel etapil võidutses meestest Jonatan Karjus (OK Võru), teiseks tulnud Paavo Rõigast edestas ta ligi minutiga. Naiste konkurentsis tuli Triin Jäädmaa (OK Võru) Sigrid Ruuli ja Teele Telgma järel kolmandaks. Põhiklasside parimad, keskel Jonatan Karjus. Foto: Osprint

Võrus algab Jaan Gutmanni nimeline võrkpalliturniir

Homme algab Võrus 58. Jaan Gutmanni nimeline rahvusvaheline Võru võrkpalliturniir, kus lisaks võõrustajatele osalevad veel Saja liiga hooajaks valmistuvad Pärnu VK, Rakvere VK, Bigbank Tartu, Jelgava Biolars ja RTU Riga. Kuna Võru võrkpallimeeskond jääb algaval hooajal Eesti meistrivõistlustest kõrvale oli võõrustajatel parasjagu raskusi turniiril osaleva tiimi kokkusaamisega ja paar päeva tagasi ei osanud treener Aksel

Spordikooli U20 võistkonnad pääsesid finaalturniirile

Võru spordikooli U20 võrkpallitiimid pääsesid oma vanuseklassi Eesti karikavõistluste finaalturniirile kuue tugevama võistkonna sekka. Võru neiud edestasid koduplatsil Rakvere spordikooli ja Pärnu spordikooli II võistkonda, noormehed Põltsamaa spordikooli, Saaremaa spordikooli ja Selver Tallinn Audentest. Finaalturniirid toimuvad 7.–9. oktoobrini, neidudel Kohils ja noormeestel Tallinnas.

Kubijal peeti koolinoorte sügisene murdmaajooksuvõistlus

Kubijal peeti täna Võru maakonna koolinoorte sügisene murdmaajooksuvõistlus, kus osales ligi viis ja poolsada jooksjat. Võitjad. Meesjuuniorid. 1000 m Taavi Perv (VKHK). 3000 m Jürgen Külm (Võru G). Naisjuuniorid. 500 m Marleen Vaiksoo (Vastseliina G). 2000 m Angela Kiho (Antsla G). A-klass. Poisid. 1000 m Robin Sander (Võru G). 3000 m Karl Joosep Põldsepp (Antsla

Ever Kattus ja Janek Tiisler jätsid esikoha Võrumaale

Läinud nädalavahetusel Võrumaal Lasva vallas Hinsa rajal toimunud offroad racingu Eesti meistrivõistluste etapil võitsid ET1-klassis esikoha lätlased Vadims Seleckis ja Sanita Selecka ning ET2-klassis Tarvo Klaasimäe ja Ivar Praks. Eesti karikavõistluste arvestuses võidutsesid TR1-klassis Võrumaa mehed Ever Kattus ja Janek Tiisler. Veokite klassis olid partimad Raivo Kruusmann, Ahtos Sinkevičius ja Martti Ungert. TRi-klassi võitjad Ever

Ivar Ivanov oli Berliini maratonil kiireim eestlane

Võru Lõunalõvi staier Ivar Ivanov sai üleeile Berliini maratonil ajaga 2:28.35 parima Eesti jooksjana 71. koha. Oma mullu, samuti Berliini maratonil joostud Võrumaa rekordile jäi Ivanov alla nelja minuti ja 32 sekundiga. Maratoni võitis Kenenisa Bekele (Etioopia) ajaga 2:03.03, mis on vaid seitse sekundit kehvem maailmarekordist.

Sõmerpalu MK noppis neli Eesti endurokulda

Nädalavahetusel jõudsid Arukülas lõpule enduro Eesti meistrivõistlused, kus kopsaka medalisaagi korjas Sõmerpalu motoklubi. E2-klassis käis meistriutiitli nimel viimase sõiduni äge heitlus vendade Aigar ja Martin Leoki (mõlemad Sõmerpalu MK) vahel. Lõpuks jäi kuuepunktise eduga peale 138 punkti kogunud vanem vend Aigar, Martin oli teine ja lätlane Ivo Šteinbergs 110 punktiga kolmas. E1-klassis saavutas 157 punktiga