Merkuur tasus Võru JK-le kevadise kaotuse eest

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas täna Kambjas Eesti meistrivõistluste II liiga ida-põhjapiirkonna liidrile Tartu FC Merkuurile 2:4 (1:2). Kevadringi mängu Väimelas oli mäletatavasti sama tulemusega võitnud võrulased. „Võimaluste poolest võrdne mäng, aga tuli kaotus vastu võtta,” ütles Võru JK eestvedaja Reijo Künnapuu. Skoori avas esimese poolaja keskel Võru meeskond, kui Kristjan Moks trahvikastis palli omaks sai,

Heliose U15 poisid said viikide kõrvale esimese võidu

FC Helios Võru U15 poisid said omaealiste Eesti esiliigas kolme viigi kõrvale hooaja esimese võidu, kui alistasid täna kodus Tallinna JK Legioni 1:0. Võiduvärava lõi esimesel poolajal Mario Kaunis. Avapoolajal oli Võru poistel veel kaks pea surmkindlat väravavõimalust, teisel poolajal veel mõni, aga ühtegi neist kahjuks realiseerida ei suudetud. Kui esimesel mängupoolel ei teinud esiliigas

Karel Räppo tuli noorte golfisarjas teiseks

Võrumaalt pärit Karel Räppo (Otepää Golfiklubi) sai Eesti golfiliidu Preemia noortesarja kokkuvõttes U18 vanuseklassis teise koha, jäädes alla vaid Maksimilian Erich Savenkovile. Seistmest etapist võitis Räppo ühe (juuli lõpus Otepääl), kahel korral tuli ta teiseks ja korrra kolmandaks.