Tanel Leok ja Karel Kutsar teenisid etapivõidu

Motokrossi Eesti meistrivõistluste eelviimasel etapil täna Tartumaal Lange motokeskuses väljus Tanel Leok MX1-klassis peetud kõvast lahingust Harri Kullasega võitjana. MX2-klassis saavutas etapivõidu Karel Kutsar. MX1 klassi avasõidus võttis stardivõidu lätlane Davis Ivanovs (Yamaha), kuid seejärel haaras liidrikoha Harri Kullas (KTM). Tanel Leok (KTM) tuli avaringilt viiendana ja Aigar Leok (Yamaha) kuuendana. Tanel Leok möödus peagi

Lauri Sild tuli tormist räsitud metsas Eesti meistriks

Täna Tartumaal toimunud Eesti meistrivõistlused orienteerumise tavarajal saavutasid meestest kindla kaksikvõidu vennad Lauri ja Timo Sild, naistest võitis Eleri Hirv pronksmedali. Meeste põhiklassi 14,4 km rajal olid omaette klassist vennad Sillad, kes mõlemad esindavad Kaitsejõudude spordiklubi. Esimesed 40 minutit hoidis liidripositsiooni enda käes tiitlikaitsja Timo, kuid tegi siis ligi minutise vea, noorem vend Lauri möödus

Viljar Kuljus langes Filter maanteekarikasarjas neljandaks

Fakto Auto Tallinna rahvasõiduga jõudis lõpule Filter maanteekarikasarja hooaeg, Viljar Kuljus langes kokkuvõttes napilt esikolmikust välja. Tänase sõidu võitisMihkel Räim, kes läbis 108 km pikkuse distantsi ajaga 2:25.46. Finišiheitluses edestas ta sama aja saanud Kristjan Oolot ja Kristo-Enn Vaga. Võrumaa ratturid Viljar Kuljus ja Sven Liivamägi tulid üle lõpujoone liidritest 57 sekundit hiljem suures grupis.

Navi Vutiselts kaotas juba kümnenda mängu järjest

Navi Vutiselts sai Eesti III liigas juba kümnenda järjestikuse kaotuse, jäädes täna Põlvas 1:2 alla Lootosele, kes on lõunapiirkonna tabelis Navi järel eelviimasel kohal. Navi jäi esimesel poolajal kaotusseisu, kuid jõudis 63. mänguminutil Eleri Jürisaare väravast viigini. Punktidest jäädi siiski ilma, sest 80. minutil lõid põlvakad võiduvärava. Kuna Navi vaevleb meestepuuduses, pidi paarkümmend minutit enne