Tannem on tabelitipust vaid kolme punkti kaugusel

Vastseliina FC Tannem alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil Suure-Jaani Unitedi 3:2. Tannem võitis Raul Juure ja Erki Alliksoo väravatest avapoolaja 2:0 ning läks teisel, mängu 62. minutil, Gaspar Vainula tabamusest juba 3:0 juhtima. Väljakuperemehed tegid küll tulise lõpuspurdi ja lõid viimase veerandtunniga kaks väravat tagasi, kuid võit jäi siiski Võrumaa jalgpalluritele. Tannem on

OK Võru poisid tulid teatevõistluses Eesti meistriks

OK Võru orienteerumise teatemeeskond koosseisus Alex Treier, Raido Kiss ja Hando Allmann tuli täna Tartumaal Kammeris M14-16 vanuseklassi Eesti meistriks. Lähimaid konkurente edestati enam kui nelja minutiga. N45-50 vanuseklassis võitis OK Võru võistkond (Erika Joonas, Marika Jäädmaa, Airi Alnek) hõbemedali. Teiste Võru võistkondade tulemusi. M14-16 6. OK Võru II (Jürgen Joonas, Tõnis Jäädmaa, Janar Saks),

Alar Reiska võidutses M50 klassis, Robi Niit oli XXL-sõidus teine

Täna Kõrvemaal peetud 47 km pikkusel 19. Tallinna rattamaratonil oli kiireim Võrumaa rattur Alar Reiska. Ajaga 1:38.17 võitnud Caspar Austale kaotas M50 vanuseklassis võidutsenud Reiska ligi 13 minutiga ja sai üldjärjestuses 23. koha. Naiste konkurentsis tuli Mari-Liis Mõttus Iiris Õunmaa ja Jannelle Uibokanna järel kolmandaks. 76 km pikkusel XXL sõidul saavutas Robi Niit teise koha,