Sõmerpalu MK mehed olid edukad ka mäkketõusus

Põlvamaal Sõrestes laupäeval peetud mäkketõusu Eesti meistrivõistluste finaaletapilt toodi Sõmerpalu motoklubisse kolm esikohta. Võidukad olid Riho Kollist, kes oli parim nii krossi- kui limited-klassis, ning unlimited-klassis parima tulemuse teinud Birger Taal. Kollist oli viimati nimetatud klassis klubikaaslase järel teine, kuid sellest piisas, et lisaks krossiklassile ka unlimitedis Eesti meistriks tulla. Birger Taal ja Riho Kollist.

Jätka lugemist →

Navi Vutiselts jäi ilma väravast ja peab maksma trahvi

Navi Vutiselts jäi ilma laupäevases Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus Põlva Lootosele löödud väravast ning sai tabelisse –:2 kaotuse, sest Võrumaa meeskonna eest käis platsil kollaste kaartide tõttu mängu vahele jätma pidanud Robert Kruuda. Klubil tuleb maksta ka 100 eurot trahvi.

Martin Leok võitis enduro Balti meistrisarja etapi

Martin Leok võitis nädalavahetusel Lätis Zantes enduro Balti ja Läti meistrivõistluste etapil esikoha nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis. Sõmerpalu motoklubile tõid esikoha veel Veiko Rääts (E1), Elary Talu (E3) ja Reio Timmi (juuniorid). Kalev Kriis (hobi) tuli teiseks ja Mirko Raup (C) kolmandaks. Balti meistrivõistlustel on ees veel kaks etappi.

Antsla rattatuuri võitis Taavi Kannimäe

Maikuust septembri alguseni kestnud ja viiest etapist koosnenud Antsla rattatuuri võitjaks tuli sportklassis Taavi Kannimäe Robi Niidu ja Mihkel Kannimäe ees. Kavas olid kolm rattakrossi (Antslas, Tsoorius ja Uhtjärve nõiariigis), eraldistardist sõit Kobelas ja Kaika maraton.