Tannem kaotas väravaterohkes mängus liiga liidrile

Eesti jalgpallimeistrivõisltustel III liiga lõunapiirkonnas kaotas Vastseliina FC Tannem täna koduplatsil 5:6 liidrile FC Otepääle ja jätkab neljandal kohal. Tannemil oli võimalus juba 5. minutil 11 meetri karistuslöögist mängu juhtima minna, kuid Erki Alliksoo ei suutnud penaltit realiseerida. Skoori avas Otepää ja läks ka 2:0 juhtima. 19. minutil vähendas Alliksoo vahet, ent külalised lõid kohe

Tarvi Sikk napsas Rene Zahkna nina eest pronksmedali

Otepääl alanud suvebiatloni lahtistel Eesti meistrivõistlustel võitis Tarvi Sikk täna meeste sprindis pronksmedali, jättes Rene Zahkna neljandaks. Meeste 10 km distantsil oli stardis kogu Eesti paremik ning esinelik mahtus finišis veidi enam kui poole minuti sisse. Kulla sai ajaga 26.45 (2) Roland Lessing. Kalev Ermits kaotas võitjale 23, Sikk 29 ja Zahkna 32 sekundiga. Ermits

Eleri Hirv jooksis ümber maailma kõrgeima männi Eesti meistriks

Võru- ja Põlvamaa piiril Ootsipalus täna peetud Eesti pika raja meistrivõistlustel saavutasid naistest kaksikvõidu OK Võru orienteerujad Eleri Hirv ja Laura Joonas. Naiste 17,2 km rajal eraldusid nad koos Annika Rihmaga (OK Põlva Kobras) varakult teistest medalinõudlejatest. Esimese tunni järel oli kõik kolm tihedalt koos, siis tegi Rihma suurema vea ja jäi konkurentidest maha. Joonas

Priit Rebane sai Eesti rallikrossisarjas 6. ja Andre Kurg 9. koha

Priit Rebane sai tänavustel rallikrossi Eesti meistrivõistlustel Super1600-klassis kuuenda ja Andre Kurg üheksanda koha. Meistrivõistluste viimane etapp sõideti täna Elva külje all Kulbilohu rajal. Super1600-klassis võitis esikoha Eesti meistriks tulnud Janno Ligur, Kurg oli viies ja Rebane seitsmes. Hõbemedali teenis seitsme etapi kokkuvõttes Siim Saluri ja pronksi Mihkel Varul.

Ivar Ivanov sai Sügisjooksul seitsmenda koha

Ivar Ivanov saavutas täna SEB Tallinna Maratoni ürituste raames peetud 10 km pikkusel Sügisjooksul ajaga 32.29 seitsmenda koha. Mikk Laur (aeg 35.14) oli 20. Jooksu võitis ajaga 29.42 Tiidrek Nurme, edestatdes 10 sekundiga Keenia jooksjat Ibrahim Mukungat.

Brett Piiri neli väravat tõid FC Helios Võrule võidu Jõgeva Wolvesi üle

FC Helios Võru jalgpallimeeskond mängis täna Väimelas 4:1 (3:1) üle FC Jõgeva Wolvesi ja jätkab võitlust koha eest IV liiga lõunapiirkonna esikolmikus. Võrulaste kõik neli väravat lõi Brett Piir, kes sellise saavutusega varem liigamängudes kordagi hakkama polnud saanud. Ehkki mitu head väravavõimalust jäi ka kasutamata, oli FC Helios Võru treener Vjatšeslav Vassilenko oma meeskonna mänguga

Viljar Kannimäe tuli Kalevipoja rattamaratonil üheksandaks

Viljar Kannimäe sõitis täna Jõgeva maakonnas Estonian Cup maastikurattasarja kuuluval 67 km pikkusel Kalevipoja ratamaratonil välja üheksanda koha. Ajaga 2:14.10 esikoha võitnud Peeter Pruusile kaotas ta üheksa minutiga. Kannimäele 40 sekundiga kaotanud Robi Niit sai 12. koha ning tuli U23 vanuseklassis kolmandaks. taavi kannimäe oli 36. M18 vanuseklassis sai Karl Pruuli kolmanda ja Armin Pilv