Puiga APSi U16 poisid alustasid Eesti noorte meistrivõistlusi

Puiga APSi korvpallipoisid said nädalavahetusel U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiril kolmanda koha, mis tähendab, et hooaega jätkatakse III divisjonis ehk 17.-27. kohani. Puiga spordihoones toimunud turniiri võitnud Tartu Palliklubile kaotasid väljakuperemehed 69:80 ja BC Tartu II-le 69:95. Ainsana võideti 74:40 Sillamäe Kalevit.

Tanel Leok ja Karel Kutsar tulid Eesti meistriks

Tänavuseks Eesti motokrossimeistriks krooniti MX1-klassis Tanel Leok ja MX2-klassis Karel Kutsar. Eesti meistrivõistluste viimane etapp peeti eile Dobeles koos meie lõunanaabrite krossisarja finaaletapiga. MX1-klassis jäi Tanel Leok kahe sõidu kokkuvõttes Harri Kullase, Priit Rätsepa ja Gert Krestinovi järel küll neljandaks, aga sellest piisas, et Eesti meistritiitel võita. Varem on 31-aastane Sõmerpalust pärit motomees MX1-klassis Eesti

Tanel Leok sai MM-hooaja kokkuvõttes 17. koha

USAs Glen Helenis jõudsid täna lõpule tänavused motokrossi maailmameistrivõistlused. Võrumaa motomehed viimastel etappidel ei osalenud. Tanel Leok (KTM) sai MXGP-klassis hooaja kokkuvõttes 17. koha, Karel Kutsar (KTM) jagas MX2-klassis 34.-35. kohta. MXGP-klassis võitis esikoha mullu MX2-klassis maailmameistriks kroonitud sloveen Tim Gajser (Honda) 732 punktiga. Talle järgnesid kaheksa MM-kulla omanik, itaallane Antonio Cairoli (KTM) 647 ning