Võrulannad sai esimeseks vastaseks Tartu Ülikool/Eedeni

Eesti Võrkpalli Liidus loositi täna tänavuste Eesti karikavõistluste avaringi paarid ning Famila/Võru VJK sai veerandfinaalis vastaseks Tartu Ülikool/Eedeni. Veerandfinaalid peavad olema peetud 14. novembriks ning edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Edu korral on võrulannade järgmiseks vastaseks poolfinaalis karikavõistluste mullune finalist Kohila VK/E-Service. Võru meeskond karikavõistlustel ei osale.

Timmo Mõts Lätis esikümne keskel

Timmo Mõts sai läinud laupäeval Lätis Vidrižis kestvuskrossi Balti ja Läti meistrivõistluste etapil soolotsiklite absoluutarvestuses seitsmenda ning E2-klassis viienda koha. Esikohad võitis lätlane Ivo Šteinbergs.

Heliose poistele võit, viik ja kaks kaotust

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel oli FC Helios Võru tiimidest eelmisel nädalal võidukad U13 meeskond, kes alistasid Tartus sealse FC Santose duubli 5:2. U11 poisid viigistasid Põlva Lootosega 2:2, U12 poisid kaotasid Santosele 0:2 ja U15 poisid FC Elvale 0:9.