Siim Plangi on Rally Liepaja avapäeva järel kõrges konkurentsis

Täna algas Lätis autoralli EMi eelviimane, üheksas etapp, Liepaja ralli, kus ERC2-klassis on stardis ka võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer EVO X). Täna sõideti seitse kiiruskatset, peamiselt Kuldiga ümbruses. Päeva lõpetas kaks korda sõidetud Liepaja linnakatse. Plangi ja Sarapuuon ERC2-klassis avapäeva järel teisel ja üldarvestuses neljandal kohal, liidritele, lätlastele Ralfs Sirmacisile ja

Robert Täht oli võidumängus Makedoonia üle Eesti parim

Eesti meeste võrkpallikoondis lõpetas EMi valikgrupi avaringi Rumeenias täna 3:2 (-26, 22, 23, -25, 11) võiduga Makedoonia üle. Robert Täht tõi Eesti meeskonnale parimana 30 punkti (+20). Kokku sai ta 49 tõstet, realiseerides neist 28 ehk 57%. Henri Treial käis kolmandas ja neljandas geimis servimas ning mängis viienda geimi, kokku sai ta kirja 4 (+3)

Võru maadlejatele koduturniirilt üks kolmas koht

Võrus täna peetud 40. olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlustel Kreeka-Rooma maadluses tõusis Võru spordikooli maadlejatest ainsana autasustamispoodiumile Marcus Luik, kes 2004. aastal ja hiljem sündinud poiste kehakaalus kuni 38 kg saavutas kolmanda koha. Kahest matšist võitis ta ühe. Luik oli ka ainus Võru maadleja, kes kodusel turniiril võidurõõmu tunda sai, kõike teised pidid leppima vaid kaotustega.

Navi Vutiselts pidi vaid üheksakesi mängudes kaotuse vastu võtma

Võru jalgpallimeeskondade koossieisuprobleemid jätkuvad: Navi Vutiselts sai tänaseks võõrsilmänguks Suure-Jaani Unitediga kokku vaid üheksa meest ning selles valguses on 0:3 kaotus isegi hea tulemus. Navi Vutiseltsi eestvedaja Jaamus Trolla sõnul tegid mehed tegid väga kõva mängu, vastased seevastu nigela, ning olnuks Navil vaid ükski mees juures, tulnuks võit nagu nipsti. „Esimesel poolajal oli meil häid

Raido Mitt oli Kütioru jooksul omaette klassist

Kütioru maastikujooksu võitis kindlalt Raido Mitt, edestades lähimaid konkurente ligi kolme minutiga. Talle on see sel võistusel juba kolmas järjestikune esikoht. Põlvast pärit Mitt lõpetas 9,4 km pikkuse jooksu ajaga 34.39,4. Teiseks ja kolmandaks tulnud võrulased Mikk Laur ja Jürgen Külm kaotasid talle vastavalt 2.41,5 ja 2.49,6-ga. Järgnes kaks tartlast ning nende järel mahtus esikümnesse