Randel Päästel võitis Soomes kuld- ja hõbemedali

Võru judoklubi Rei esindaja Randel Päästel võitis eile Soomes Tamperes Eden Shiai judoturniiril U15 vanuseklassis esikoha ning tuli U18 vanuseklassis teiseks. Kehakaalus kuni 55 kg maadelnud Päästel võitis koos omavanusetga võisteldes alagrupis mõlemad vastased, oli võidukas ka poolfinaalis ning alistas esikohamatšis Helsinki klubi Meido-kan judoka Emil Miettineni. Vanemas grupis tuli Päästelil kaotus vastu võtta Tartu

Jan Jakobson jäi ADAC-sarjas neljandasse kümnesse

Jan Jakobson (Kawasaki) sai Saksamaa ADAC motokrossisarjas MX Youngster Cup (ehk MX2) klassis 38. koha. Sarja viimasel, täna Holzgerlingenis toimunud etapil ei õnnestunud Jakobsonil varem teenitud punktidele lisa hankida. Esimese sõidu lõpetas ta 22. kohaga ja teises rajale ei läinud. Etapi võitis sakslane Stefan Ekerold (Husqvarna). Seitsme etapi kokkuvõttes võitis esikoha hollandlane Bas Vaessen (Suzuki),

Siim Plangi tõusis Lätis EM-rallil poodiumile

Siim Plangi ja Marek Sarapuu saavutasid täna Lätis lõppenud ja EM-sarja kuuluval Rally Liepajal üldarvestuse kolmanda ja oma klassi teise koha. Plangi ja Sarapuu (Mitsubishi Lancer EVO X) alustasid Rally Liepaja teist päeva üldarvestuse neljandalt kohalt, kolmandal kohal olevad poolakatest valitsevad Euroopa meistrid Kajetan Kajetanowicz–Jarek Baran (Ford Fiesta R5) olid vaid 3,2 sekundi kaugusel. Juba

FC Helios Võru tiimid pidasid Eesti noorteliigade mänge

Enamik FC Helios Võru meeskondadest pidas sellelgi nädalavahetusel Eesti noorte meistrivõistluste mänge. U17 meeskond viigistas täna Viimsi MRJK-ga 0:0 ja U13 poisid FC Elva punase meeskonnaga 1:1. U14 poisid kaotasid Keila JK-le 1:5, U12 poisid Valga FC Warriorile 0:4 ja U11 poisid Tartu JK Tammekale 4:7. Võistlustules olid ka U10 ja U9 vanuseklassi poisid. FC

Andre Kurg tuli rallikrossis Põhja-Euroopa meistriks

Andre Kurg (Škoda Fabia) saavutas täna Soomes rallikrossi NEZ-sarja (Põhja-Euroopa meistrivõistlused) viimasel etapil Super1600-klassis kolmanda koha, millest piisas meistritiitli võitmiseks. 23-aastane Antsla vallast pärit autosportlane võitis sarjas neljast kavas olnud etapist kaks. „Kuna tänavuse hooaja algus ei kulgenud soovitult, tunneme saavutatud Põhja-Euroopa meistritiitli üle suurt rõõmu. Meeskonna raske töö tulemus annab meile jõudu edaspidi veelgi

Timo Sild tuli Kooveega Soome teatemeistriks

Timo Sild võitis täna Koovee klubi teatevõistkonnas orienteerumise Soome meistrivõistlustel kuldmedali. Kurikkas peetud võistlusel jooksis Võrust pärit orienteeruja Koovee esindusvõistkonna ankruetappi. Ta sai klubi kolmanda vahetuse jooksjalt Jani Lakanenilt teate neli sekundit pärast liidrit ja tõusis raja esimestel kilomeetritel võistlust ligi viieminutise eduga juhtima. Tagaajajad jõudsid 10 km pikkuse etapi lõpuks küll veidi lähemale, kuid

Eesti naiskond võitis EMi valiksarjas põhjanaabreid

Eesti võrkpallinaiskond lõpetas EMi valikgrupi esimese ringi mängud Ungaris magusa 3:2 (13, -22, -20, 20, 11) võiduga Soome üle. Võrulannadest Eliise Hollas täna ei mänginud, Kaisa Bahmatšev käis teises geimis servimas ja lõi ühe pallinguässa. Valikgrupi teise ringi mängud peetakse järgmise nädala reedest pühapäevani Poolas. Eliise Hollas rünnakul valikgrupi esimeses mängus ungarlannadega. Foto: CEV

Vastseliina Tannemil III liigas kirjas tosin võitu

Vastseliina FC Tannem saavutas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas hooaja 12. võidu, alistades täna võõrsil Tartu Ülikool Fauna 4:1. Tannem läks juba mängu esimesel minutil Sander Pildi värvast juhtima ning 20 minutit hiljem duubeldas Raul Juur eduseisu. Teisel poolajal, mängu 63. minutil kasvatas Pild 11 meetri akristuslöögist Tannemi edu kolmele väravale. Faunal õnnestus küll üks värav