Timo Sild tuli Euromeetingul taas teiseks

Timo Sild saavutas Lätis Cesise lähedal tugevatasemelisel rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel Euromeeting teist päeva järjest teise koha, täna tavarajal. Künklik maastik nõudis eelkõige head füüsilist vastupidavust ja nutikaid teevalikuid pikkadel etappidel. Meeste 14,5 km rajal olid kaks parimat täpselt nagu päev varem lühirajalgi prantslane Frederic Tranchand (aeg 1:27.24) ja Timo Sild (+2.45). Kolmandaks tuli teine Prantsusmaa koondislane,

Haanja 100 võit viidi Venemaale, 100 miili sõidu võitis Tarmo Mõttus

Maastikurattamaratoni Haanja100 võitis Venemaa rattur Mihhail Utkin ja samas toimunud 100 miili sõidu Tarmo Mõttus Haanja rattaklubist. 100,8 kilomeetri pikkuse ja 1719 tõusumeetriga raja läbimiseks kulus Utkinil täna aega 4:46.28. Teiseks tuli Josten Vaidem (+5.27) ja kolmandaks Kristjan Randma (+6.44). Parima Võrumaa ratturina lõpetas Robi Niit (+11.58) seitsmendana. M50 vanuseklassis võitis esikoha üldjärjestuses 14. koha

Võrumaa jahilaskurid lõpetasid hooaja edukalt

Jahilaskurite hooaja lõpetasid täna Laekveres peetud Eesti karikavõistlused inglise sportingus, kus Tauri Tamm (Võrumaa JS) saavutas 140 tabamusega teise koha. Esikoha võitis 148 märki tabanud Veikko Tihvan (Ida-Viru JLK). 118 märki tabanud Tauno Tamm jagas 7.–9. kohta ja 115 märki tabanud Kaupo Kindsigo 12.–14. kohta. Võistkondlikult võitsid Tammed ja Kindsigo ehk ChefFoods Võru 359 tabamusega

Eesti pääses rahvuste motokrossil finaali

Rahvuste motokrossil Itaalias Maggioras pääses Eesti meeskond tänasest kvalifikatsioonist 16. kohaga edasi homsesse finaali. Eestil läksid arvesse Tanel Leoki 10. koht MX2-klassis ja Priit Rätsepa 14. koht MXGP-klassis, lisaks sai Harri Kullas Open-klassis 31. koha. Leok sai oma sõidus väga hea stardi, oli avakurvis esikümnes ja tuli avaringilt 11. mehena. Sel positsioonil, kord koht kõrgemal,