Kaks Võrumaa ratturit jõudis Lätis poodiumile

Downhilli Läti karikasarja etapil Cesise lähedal Ozolkalnsis jõudsid sel nädalavahetusel poodiumile kaks Võrumaa raturit: Armin Pilv saavutas juunioridest teise ja Viljar Teppo hobiklassis kolmanda koha. „Esimeses sõidus tuli kohe esimesel kümnel meetril kett maha, pidin võtma tehnilistes osades 100% riski ja hävisin väntamisosadel, aga tuli endalegi üllatuseks teine koht. Teine sõit oli päris hea, kuid

Tanel Leok aitas Eesti meeskonna rahvuste krossil esikümnesse

Eesti motokrossimeeskond, kus sõitsid Tanel Leok, Harri Kullas ja Priit Rätsep, saavutas tänavusel rahvuste motokrossil Itaalias üheksanda koha. Esimesena peeti täna Maggioras MXGP- ja MX2-klassi sõit. MX2-klassi tsikliga sõitnud Leok sõitis avaringidel 15. koha piiril, võitles siis teise kümne teise poole kohtade eest ja lõpetas 19. kohaga. Rätsep sai kirja 25. koha. Sõidu võitis prantslane

Võru JK ei suutnud Ajaxi needust murda

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas tänases Eesti II liiga mängus koduväljakul Lasnamäe Ajaxile 0:3 (0:1), kellele on nüüd alla jäädud neljas järjestikuses omavahelises mängus. Võrulaste parim väravavõimalus avanes esimesel poolajal, kui Jarmo Paluoja vastu tehtud vea eest teeniti 11 meetri karistuslöök, kahjuks põrutas Endrik Jäger penalti latti. Esimesel poolajal oli mäng enam-vähem tasakaalus, aga teisel poolel,

Han Hendrik Piho on Eesti suviste meistrivõistluste teine mees

Han Hendrik Piho (SÜ Taevatäht) võitis täna Otepääl Eesti suvistel meistrivõistlustel kahevõistluses hõbemedali, ainsana edestas teda Kristjan Ilves (Elva suusaklubi). Piho kogus hüpetes päeva teise punktisumma ja kaotas enne rullsuusatamist Ilvesele 22 sekundiga. Suusarajal oli Piho kiireim ja 13 sekundit õnnestus tal vahet tasa teha, aga ei enamat. Pronksi sai Karl-August Tiirmaa (Põhjakotkas Otepää), kes

Vastseliina Tannem ja Tarvastu tegid punktid pooleks

Eesti jalgpallmeistrivõisltuste III liiga lõunapiirkonnas tegi Vastseliina FC Tannem täna kodus 3:3 viigi turniirivõitu jahtiva FC Tarvastuga ning jätkab kaks vooru enne turniiri lõppu neljandal kohal, jäädes liidritest maha viie punktiga. Esimese poolaja 0:1 kaotanud Tannem jõudis üsna teise poolaja alguses tänu vastaste omaväravale viigini, aga peagi läks Tarvastu jälle juhtima. Tõeline tulevärk käivitus viimasel