Ivar Ivanov oli Berliini maratonil kiireim eestlane

Võru Lõunalõvi staier Ivar Ivanov sai üleeile Berliini maratonil ajaga 2:28.35 parima Eesti jooksjana 71. koha. Oma mullu, samuti Berliini maratonil joostud Võrumaa rekordile jäi Ivanov alla nelja minuti ja 32 sekundiga. Maratoni võitis Kenenisa Bekele (Etioopia) ajaga 2:03.03, mis on vaid seitse sekundit kehvem maailmarekordist.

Sõmerpalu MK noppis neli Eesti endurokulda

Nädalavahetusel jõudsid Arukülas lõpule enduro Eesti meistrivõistlused, kus kopsaka medalisaagi korjas Sõmerpalu motoklubi. E2-klassis käis meistriutiitli nimel viimase sõiduni äge heitlus vendade Aigar ja Martin Leoki (mõlemad Sõmerpalu MK) vahel. Lõpuks jäi kuuepunktise eduga peale 138 punkti kogunud vanem vend Aigar, Martin oli teine ja lätlane Ivo Šteinbergs 110 punktiga kolmas. E1-klassis saavutas 157 punktiga