Võru VK meeskonnal on võiduarve avamata

Võru võrkpallimeeskond kaotas Jaan Gutmanni nimelisel Võru võrkpalliturniiril ka mõlemad tänased mängud, jäädes Rakvere VK-le alla 1:2 (-23, -16, 22) ning RTU Rigale 0:3 (-22, -17, -15). Teised tänased mängud: Pärnu VK – RTU Riga 2:1, Bigbank Tartu – Jelgava Biolars 3:0, Bigbank Tartu – Rakvere VK 2:1, Pärnu VK – Jelgava Biolars 2:1. Homme

Eesti asus play-offis Läti vastu eduseisu

Eesti võrkpallimeeskond võitis täna Jelgavas EMi valikturniiri play-offseeria avamängus Läti 3:2 (17, -16, 19, -22, 12). Robert Täht oli 18 (+9) punktiga Eesti meeskonna parim. Henri Treial ei mänginud. Kordusmäng peetakse tuleva nädala pühapäeval Tallinnas ja siis selgub ka EMi finaalturniirile pääseja.

Suunto Gamesi eliitklassi võidud läksid Norrasse ja Rootsi

Haanjas toimuval orienteerumisvõistlusel Suunto Gamesi võitis eliitklassi tänase tavarajavõistluse meestest valitsev maailmameister Olav Lundanes (Norra) ja naistest Helena Jansson (Rootsi). Võrulastest jõudis Timo Sild esikümnesse. Ajaga 1:22.35 võistluse lõpetanud Lundanesi sõnul sobis talle tänane 15,3 km pikkune pisut metsik rada väga hästi. „Olen põnevil ja ootan järgmise aasta maailmameistrivõistlusi siin samas Lõuna-Eestis,” sõnas ta. Teise

EMÜ alistamine tõstis Vastseliina Tannemi kolmandaks

Tänane 9:4 koduväljakuvõit EMÜ SK jalgpallimeeskonna üle tõstis Vastseliina FC Tannemi Eesti meistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas enne viimast vooru kolmandale kohale. Tannem jäi küll mängu 7. minutil kaotusseisu, ent pool tundi hiljem juhtis juba 5:1. Avapoolaja lisaminutil lõid külalised ühe värava tagasi ning vähendasid teise poolaja esimese tosina minutiga vahe minimaalseks, kuid siis lõi omakorda

Arutusele tuleb Kalevi meistrivõistluste korraldus

Võru spordiseltsi Kalev 2016. aasta korvpallimeistrivõistlustel osalevate võistkondade esindajate koosolek toimub kolmapäeval, 5. oktoobril kell 18 Vru spordikeskuses. Kohtumisel pannakse paika turniiri reglement ja arutatakse Valgamaa korvpalliaktivistide liitumissoovi, teatas võistluse korraldaja Kalle Samarüütel.

Helios kaotas Tammeka järelkasvule seitsme väravaga

FC Helios Võru jalgpallimeeskond kaotas täna IV liiga lõunapiirkonnas endale juba esikoha taganud Tartu Tammeka U19 tiimile Väimelas 0:7 (0:1). Ehkki võrulastel puudusid põhimeestest Andrei Kiš ja Kert Joakit, suudeti Tammeka järelkasvule esimesel poolajal väärilist vastupanu osutada. Sündmusi kontrollisid küll külalised, kuid Heliose puur püsis puhas kuni poolaja viimase minutini. Siis jätsid väljakuperemehed nurgalöögi järel

Ivar Ivanov tuli Tartus 10 km distantsil teiseks

Ivar Ivanov saavutas täna Tartu linnamaratoni raames toimunud 10 km jooksus ajaga teise koha. Ajaga 32.29 võitjaks tulnud Rauno Laumetsale kaotas Võru jooksumes 11 sekundiga. Maratoni võitis ajaga 2:28.09 Raivo alla. Parima Võrumaa jooksjana oli Aimar Hussar (aeg 2:56.43) 18. Poolmaratonis tuli Jürgen Külm ajaga 1:19.37 kaheksandaks. Indrek Tobrelutsu võiduaeg oli 1:14.32.

Võõrustajad kaotasid avapäeval mõlemad mängud

Eile Võrus alanud Jaan Gutmanni nimelisel mälestusturniiril tuli väljakuperemeestel avapäeval vastu võtta kaks kaotust. Pärnu VK-le kaotas Võru meeskond 1:2 (-15, -21, 23) ja Bigbank Tartule 0:3 (-17, -18, -19). Teistes eilsetes mängudes alistasid nii Jelgava Biolars kui ka Pärnu VK Rakvere VK 2:1, RTU Riga võitis Biolarsi 3:0. Täna algavad mängud kell 11 ja